چرا دولت با سقوط بورس مقابله نمی کند؟

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، با اشاره به اینکه برخی در سال گذشته تبادل وی گفت: اصلاح حباب فقط به ضرر سهامداران خرد و دهک های پایین جامعه است و اکنون در وضعیت بدی قرار دارند اما دولت اقدامی نمی کند.

محمد حسن آصفری این را گفت وضعیت بازار سهام وی همچنان در هاله بلاتکلیفی به سر می برد، افزود: 560 هزار میلیارد تن وام برای تزریق به بورس در لایحه بودجه گنجانده شده و دولت باید آن را اجرا کند و تاخیری در اجرای آن وجود نداشته باشد چرا که در حال حاضر 50 میلیون مردم عضو بورس هستند.

وی تاکید کرد که دولت باید مشکلاتی داشته باشد تبادل وی گفت: در صورت عدم حمایت دولت از بورس، این اعتماد از دست رفته به بازار منجر به تداوم خروج سرمایه و تقویت بازارهای موازی و از طرفی مردم در شرایط فعلی با مشکلات اقتصادی می شود. صورت و نیازی از تبادل نادیدهگرفتن.

به گزارش خبرنگار موج نیوز، دولت از ابتدا قول حمایت از بورس را داده بود، اما با توجه به اینکه 4 ماه از روی کار آمدن دولت می گذرد و در این مدت بازار سرمایه رشد چندانی نداشته و شاخص رشد سهام است. بازار تحت تاثیر چند نماد خاص قرار گرفته است و بازار همچنان پر نوسان است و برخی نمادها نسبت به سال گذشته تغییر بیشتری کرده اند، سهامداران خرد به شدت نگران وضعیت موجود هستند.

  افزایش 40 درصدی توزیع منابع دامی بین عشایر کشور

دیدگاهتان را بنویسید