سیاست های مسکن دولت نیاز به کاهش تورم / بهبود معیشت با حمایت دولت از فقرا دارد

جعفر گادری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به وعده های دولت سیزدهم در حوزه سازندگی. مسکنوی گفت: سیاست های مسکن بر اساس عرضه و تقاضا تقسیم می شود.

وی گفت: سیاست های عرضه بر ثبات قیمت مسکن تاثیر می گذارد. “کمک دولت برای توسعه زیرساخت ها”. مسکندر ساخت مسکن، اعطای زمین به متقاضیان، تامین مصالح ساختمانی، ارائه تسهیلات و خدمات زیربنایی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

عضو کمیسیون ویژه جهش تولید با بیان اینکه ارائه مسکن به سازندگان گامی مثبت برای تسهیل ساخت و ساز و رونق اقتصادی است، گفت: دولت باید سیاست های مسکن را به گونه ای طراحی کند که باعث افزایش ساخت و ساز، عرضه مسکن، رونق اقتصادی، اشتغال و… شود. کاهش تورم

ساخت یک میلیون خانه در سال یک گام عملی است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت می تواند هزینه ها را کاهش دهد ساخت و ساز مسکناقداماتی مانند تامین زمین، ایجاد زیرساخت های لازم، نظارت بر بیمه کارگران ساختمانی، توسعه فناوری های مرتبط با مسکن و کاهش هزینه های جابجایی.

گفت که دارد سیاست می کند مسکن وی گفت: باید از تبدیل شدن مسکن به دارایی سرمایه ای جلوگیری شود.

عضو کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی با تاکید بر اینکه ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی اقدامی عملی است، گفت: تامین مسکن تاثیر مستقیمی بر معیشت مردم دارد. . اقتصاد در حال رهایی از رکود است.

  الدحیل - سپاهان; به امید معجزه!

دیدگاهتان را بنویسید