رانندگان تاکسی که واکسن کرون را دریافت نکرده اند از فوریه ممنوع می شوند

خبر عجیب

شفقنا- معاون فنی و عملیات سازمان تاکسیرانی تهران گفت: بررسی ها نشان داد که ۵ هزار و ۱۷۷ راننده تاکسی شهر تهران تا روز گذشته واکسینه نشده اند و بر این اساس پیامک و پیامک برای آنها ارسال شده است.

به گزارش شفقنا از ایسنا، سیدعلی محتشمی گفت: بر اساس ابلاغیه ستاد ملی تاج و تخت و دستور وزارت کشور، رانندگان تاکسی که واکسن کرونا را انجام نداده اند، تا زمان واکسینه شدن از ادامه حمل و نقل بین شهری منع شده اند.

وی گفت: بررسی ها نشان می دهد که 5177 راننده تاکسی در تهران تا روز گذشته واکسینه نشده اند و تا زمان واکسینه شدن از تردد درون شهری منع شده اند.

معاون فنی و عملیات سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: اطلاعات این 5 هزار و 177 نفر مشخص است و ماموران گشت در صورت رعایت ضوابط انضباطی با آنها برخورد خواهند کرد. تا زمانی که کارت واکسیناسیون معتبر خود را به یکی از دفاتر هماهنگی رانندگان تاکسی ارائه نکنند، واکسینه می شوند.

مختشمی افزود: همچنین طی هماهنگی های انجام شده با اتحادیه تاکسیرانی کشور و با توجه به اپیدمی آمیکرون، با مثبت شدن تست تاج این راننده تاکسی و ارائه اطلاعات وی به وزارت بهداشت، این اطلاعات در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفت. کشور و سپس اتحادیه «تاکسیرانی و سازمان تاکسیرانی شهر تهران باید از ادامه فعالیت رانندگان تاکسی که تست کرونای آنها مثبت شده تا زمان بهبودی جلوگیری شود.

خبر قبلیاین جوان نوشت: بمب ساعتی زیر پای مردم شهرهای مختلف کشور افتاد
خبر بعدیخطر زنگ خطر خشونت اجتماعی نوشته مراد راهداری

  تعیین نمایندگان شورای عالی انقلاب فرهنگی در ۷ شورای تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید