خاموش شدن دستگاه های حفاری بیت کوین در قزاقستان

به گزارش موج نیوز، یکی از اعضای کمیسیون ارز و بلاک چین انجمن صنفی رایانه ای کشور تاکید کرد: فناوری بلاک چین به دلیل امنیت بسیار زیاد و عدم هک بودن در همه زمینه ها قابل استفاده است و در نتیجه از کلاهبرداری و کلاهبرداری جلوگیری می شود. ناپدید خواهد شد .

علی پاک بختگان زنجانی گفت: فناوری بلاک چین در مواردی مانند دارو و بهداشت عمومی، ثبت اسناد و دارایی ها، صنایع غذایی و انتخابات و از همه مهمتر بانکی قابل استفاده است که این فناوری می تواند صنعت را متحول کند.

وی ادامه داد: فناوری بلاک چین در صنعت بانکداری مزیت هایی دارد که کاهش هزینه های سازمانی، افزایش امنیت، جلوگیری از پولشویی و بهینه سازی تراکنش های مالی بین المللی از مهمترین آنهاست.

زنجانی پاک بهتگان با بیان اینکه در همه حوزه هایی که از فناوری بلاک چین استفاده می شود، احتمال کلاهبرداری به صفر می رسد، گفت: با همه این توضیحات به لزوم پیاده سازی این فناوری و فرهنگ سازی در استفاده از آن پی می بریم.

رئیس خانه بلاک چین در عین حال گفت: بانک‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر در سراسر جهان به این نتیجه رسیده‌اند که انقلاب صنعتی چهارم را می‌توان از طریق بلاک چین به دست آورد و با تبادل ارزش‌ها و دموکراسی اقتصادی دنبال کرد. به همین دلیل است که آنها جسورانه برای یافتن نسل بعدی شرکت های فناوری و متحول کردن اقتصاد آنها پول خرج می کنند.

رئیس کمیسیون ارزهای بلاک چین سازمان بازرگانی رایانه استان البرز با تاکید بر اینکه در حال حاضر نیازمند درآمد ارزی هستیم، گفت: در شرایط تحریم، صنعت معدن و استخراج ارزهای دیجیتالی می تواند کمک شایانی به تسهیل ارزها کند. تجارت بین‌الملل: تجار می‌توانند با استفاده از کدهای تولیدی، کالا را وارد کنند و مشکلات تحریم‌های بانکی را برای پرداخت هزینه‌ها دور بزنند.

  وقتی مجیدی ستاره بی خیال نمی شود!

وی در عین حال تاکید کرد: موضوع خروج نکردن ارز از دیگر مواردی است که می توان به کمک این فناوری به آن دست یافت و از خروج ارز جلوگیری کرد.

زنجانی گفت: مهمترین ویژگی این فناوری غیرمتمرکز این است که با ذخیره داده ها در شبکه بلاک چین، خطرات ناشی از ذخیره سازی مرکزی داده را از بین می برد.

به گفته رئیس هیئت مدیره بلاک چین ایران، فناوری بلاک چین برای کشور بسیار سودآور است و کارکنان پس از آموزش و آگاهی، می توانند در چارچوب قانون گذاری عمل کنند.

وی ادامه داد: اگرچه قوانین مدیریت ماینرها و حفاران ارزهای دیجیتال نهایی شده است، اما امروز با پیش بینی های رده های پایین دولت شاهد مشکلات عدیده ای برای استخراج کنندگان بیت کوین هستیم که با وجود چند میلیاردی بودن با چالش های جدی مواجه هستند. -سرمایه گذاری های دلاری هستند

امروزه می توان از صنعتگران این عرصه حمایت کرد و از سرمایه گذاران خارجی به ایران دعوت کرد، اما همچنان شاهد مسدود شدن راه های سودآوری برای افراد با افکار نادرست و بدون آگاهی هستیم.

به نظر من دولت باید طوری به این صنعت نگاه کند که انگار ما توانایی چاپ دلار را داریم و می توانیم برق و گاز را به راحتی به دلار تبدیل کنیم، اما جای تاسف است که نه گوش شنیدنی است و نه اراده ای برای انجام کارهای بزرگ.

علاوه بر این، قوانین سختگیرانه ای برای خرید و فروش و صرافی های شاغل در این حوزه وجود ندارد و همین امر نگرانی هایی را در مورد احتمال کلاهبرداری و از دست دادن سرمایه عمومی ایجاد کرده است.

  10 عادت اشتباه در کاهش وزن

وی تاکید کرد: بخش خصوصی که در این زمینه فعالیت می کند باید به این نکته توجه داشته باشد که ممکن است سیاستمداران به دلیل عجله یا عدم آگاهی در این زمینه تصمیمات اشتباه بگیرند اما بخش خصوصی باید برای شناسایی بستر این صنعت تلاش کند.

ارزو بلاک کد عضو کمیسیون گفت: کشور ما در سال های اخیر روند رو به رشدی را در تجارت الکترونیک تجربه کرده است، اما سهم ایران از درآمدهای تجارت الکترونیک در منطقه و کشورهای همسایه همچنان پایین است. از چین. بحث ارزهای دیجیتال و فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال یکی از راه های دستیابی به اقتصاد دیجیتال است و با توجه به اینکه سال های نسبتا طولانی از عمر ارزهای دیجیتال در اقتصاد جهانی می گذرد، اما در ایران این موضوع همچنان با چالش هایی مواجه است. هیچ قانونی بر این ارزها حاکم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید