گزارش دیلی میل: بازگشت ترامپ به کاخ سفید!

خبر عجیب

شفقنا- به نقل از دیلی میل بریتانیا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در حال بازگشت به کاخ سفید است!

دیلی میل در این گزارش با استناد به تظاهرات اخیر دونالد ترامپ در منطقه پارادایس ولی آریزونا گزارش داد که بسیاری از رای دهندگان این منطقه که در انتخابات 2020 عمدتا به جو بایدن رای داده بودند، از اینکه به بایدن رای دادند پشیمان شدند. .

بسیاری از این رای دهندگان اکنون می گویند که اگر ترامپ تصمیم بگیرد دوباره در انتخابات 2024 نامزد شود، به او رای خواهند داد.

دره پارادایس بخشی از شهر ماریکوپا است، منطقه ای با 2.1 میلیون رای دهنده، از جمله شهر فینیکس و مناطق اطراف. این منطقه تا جایی که به یاد می آورد به جمهوری خواهان رأی داد و ترامپ در انتخابات 2016 پیروز شد.

با این حال، در سال 2020، زمانی که رای دهندگان ماریکوپا به نفع رقیب دموکرات ترامپ، جو بایدن، رای دادند و به شدت با رئیس جمهور وقت مخالفت کردند، یک رویداد بزرگ رخ داد.

بنی وایت، یک جمهوری خواه که تمام زندگی خود را جمهوری خواه بوده و نامزدی ناموفق برای یک دفتر محلی داشته است، در آن زمان متوجه شد که مردم خشمگینی که او را مردی طرفدار ترامپ می خواندند در خیابان ها او را تعقیب می کردند. او گفت: «مثل زلزله بود، مردم از ترامپ عصبانی بودند. او تبدیل به یک شخصیت منفور شد. از طرف مردم طرد شدم و به من توهین کردند.

از دست دادن شهر ماریکوپا – و متعاقباً آریزونا – برای ترامپ مرگبار بود، او همچنان اصرار دارد که از انتخابات 2020 “دزدیده شده” شده است. اما امروز، وضعیت در دره پارادایس که 14362 نفر جمعیت دارد، نسبتا متفاوت است. . . انتخابات نوامبر 2020 خیلی دیر شده است و این می تواند خبر بسیار خوبی برای رئیس جمهور سابق باشد.

  ایجاد اشتغال برای 332 نفر در گناباد

بسیاری از رای دهندگان دره پارادایس از تغییر رای خود در انتخابات 2020 و حمایت از بایدن پشیمان شدند. بسیاری به دیلی میل گفتند که ترجیح می دهند در صورت نامزدی مجدد ترامپ به او رای دهند.

شعار جدید ترامپ “نجات آمریکایی” در این راهپیمایی، از جمله روی تریبون و بنرهایی که توسط حامیان به اهتزاز درمی آمد، به نمایش گذاشته شد. تعداد کمی از افراد در حزب جمهوری خواه امروز جرات دارند علیه او صحبت کنند. از 10 جمهوری خواه که پس از 6 ژانویه 2021 به استیضاح ترامپ رای دادند، سه نفر گفته اند استعفا خواهند داد.

روز جمعه، جان کاتکو، نماینده نیویورک در کنگره آمریکا استعفای خود را اعلام کرد و گفت: وجدان من، اصول من و تعهدم به انجام آنچه درست است، هر تصمیمی را که به عنوان عضو کنگره می‌گیرم هدایت می‌کند و آنها تصمیم من هستند. امروز آنها نیز رهبری می کنند.

جو والش، یکی از اعضای جمهوری خواه سابق کنگره گفت: این حزب دونالد ترامپ است. اگر او بخواهد در سال 2024 نامزد شود، اکنون حزب اوست.

یک استراتژیست برجسته جمهوری خواه گفت: «ترامپ عنصر حیاتی است. وقتی او کاخ سفید را ترک کرد، همه فکر می کردند کارش تمام شده است، اما پایگاه حمایتی او به او وفادار ماند. طرفداران او اکنون پرشورتر از همیشه هستند.

گزارش شده است که او در جریان گردهمایی های سیاسی هفتگی خود در ملک ترامپ در مالاوی در پام بیچ فلوریدا، به نام کاخ سفید زمستانی، آشکارا درباره نامزدی خود صحبت کرد.

این منبع گفت: «دونالد ترامپ از باخت متنفر است. یک جریان دائمی از شاکیان برای بوسیدن او می آیند. او پادشاه است. حتی اگر در انتخابات شرکت نکند، می تواند تصمیم بگیرد که ببازد یا نه. اما همه فکر می کنند او به تنهایی فرار خواهد کرد.

  رئیس جمهور ایران روز ملی بنگلادش را تبریک گفت

نظرسنجی اخیر یوگا نشان داد که 82 درصد از جمهوری خواهان دیدگاه “بسیار مطلوب” یا “تا حدودی مطلوب” نسبت به ترامپ دارند و 51 درصد از او به عنوان یک نامزد جمهوری خواه حمایت می کنند. محبوبیت بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده به شدت در حال کاهش است و نظرسنجی چند روز پیش نشان داد که محبوبیت او به 33 درصد کاهش یافته است.

ترامپ 115 میلیون دلار برای تأمین مالی یک کمپین از طریق کمک های مالی به وب سایت خود جمع آوری کرد. اگرچه او توسط رسانه های اجتماعی بزرگ مانند فیس بوک و توییتر برای انتشار اطلاعات نادرست در مورد انتخابات تحریم شد، اما هنوز هم نفوذ زیادی در قلب آمریکایی ها دارد.

طرفداران پرونده او در تلاش هستند تا رونوشت واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید