کمیته امداد قم به درمان افراد نیازمند ایدز و هپاتیت کمک می کند

به گزارش خبرگزاری موج قم، محسن مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد استان کوم با استناد به آیه شریفه که مردی را بدون بیرون کشیدن کشتم.

وی با بیان اینکه پدیده هایی مانند طلاق، اعتیاد و سایر آسیب های اجتماعی مانند آتش سوزی است که تمام جامعه را می سوزاند، تاکید کرد: بر اساس آموزه های دینی جامعه نسبت به آسیب های اجتماعی، اسلامی و انسانی بی تفاوت نیست.

مسعودیان راد در این آیه شریفه توجه قرآن کریم به سلامت روحی، عاطفی و روانی افراد را مورد تاکید قرار داد و گفت: درمانگران مبتلایان به هپاتیت و اچ آی وی مثبت خسته و ناامید نباشند و کمیته امداد استان کوم به درمان آنان بپردازد. بیماران و افراد نیازمند این به این بیماری ها کمک می کند.

مدیرکل کمیته امداد استان کوم افزایش آسیب های اجتماعی و این نوع بیماران را یادآور شد و گفت: کوتاهی برخی از مسئولان و بدرفتاری های سطح بالا منجر به فقر و آسیب های جبران ناپذیری به جامعه می شود.

وی با اشاره به آسیب شناسی این گونه ناهنجاری های اجتماعی تاکید کرد: نه تنها افراد مبتلا به این بیماری ها در افزایش آسیب های جامعه مقصر نیستند، بلکه مسئولان نیز باید پاسخگو باشند.

مسعودیان راد با تاکید بر اینکه جوانان و زنان جامعه در رشد و پویایی آن نقش بسزایی دارند، خاطرنشان کرد: کمک به مددجویان و افراد نیازمند به ایدز و هپاتیت برای همکاری با مراکز درمانی آسیب های رفتاری برای درمان آنها.

در این مراسم از 25 مددجوی هپاتیت و اچ آی وی مثبت که همکاری خوبی با مراکز درمانی داشتند با اهدای کارت هدیه قدردانی شد.

  دور دوم مذاکرات اوکراین و روسیه آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید