چین، روسیه و ایران درگیر خصومت ها و تحریکات هستند

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده به حامیان خود در فلورانس، آریزونا گفته است که او سخت‌ترین و سخت‌ترین کشوری است که تاکنون با آن برخورد کرده است. نه چین، کره شمالی یا روسیه، بلکه خود ایالات متحده است.

او به هوادارانش که با شعار «آمریکا را نجات دهید» تجمع کرده بودند، گفت: «این جمعیت نماد بزرگی از آنچه اتفاق افتاده است، زیرا مردم تشنه حقیقت هستند».

ترامپ ادامه داد: می‌خواهم کشورشان (ایالات متحده آمریکا) در بحبوحه مرزهای باز (هدف‌گیری سیاست‌های مهاجرتی) و انتخابات بد (با هدف تقلب در انتخابات 2020) به آنها بازگردانده شود و ما همیشه به یک کشور زیبا با انتخابات عادلانه. «اکنون به دلایل زیادی در سراسر جهان مورد تمسخر قرار می گیریم.

وی همچنین از سیاست دولت جو بایدن، رئیس جمهور فعلی آمریکا انتقاد کرد و گفت: در دوران ریاست جمهوری وی هیچ مشکلی با روسیه، اوکراین، تایوان و شی جین پینگ رئیس جمهور چین وجود نداشت.

رئیس جمهور سابق آمریکا افزود: پوتین نه تنها اوکراین را تهدید می کند، بلکه اکنون تهدید می کند که به کوبا و ونزوئلا خواهد رفت. این بی احترامی است و ما هرگز چنین مشکلی نداشتیم، آیا؟ با پوتین و اوکراین مشکلی وجود نداشت. هیچ مشکلی با رئیس جمهور او در تایوان وجود نداشت. چین، روسیه و ایران درگیر خصومت ها و تحریکات هستند. تا یک سال پیش جرات این کار را نداشتند. آنها هرگز هیچ یک از این کارها را انجام نداده اند و حالا دارند ما را بازی می دهند.

ترامپ با اشاره به انتخابات میان دوره ای امسال و انتخابات ریاست جمهوری 2024 گفت: “من معتقدم سال 2024 حتی مهم تر خواهد بود، اما امسال سالی است که ما مجلس نمایندگان و سپس سنا را بازگردانیم.” . این سوال بسیار مهمی است

  استاندار چهارمحال و بختیاری: حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است

وی ادامه داد: و در سال 2024 ما کاخ سفید خود را پس خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید