پیام دریادار تنگسیری به مناسبت تجلیل از مادران و همسران شهدا

به گزارش موج نیوز، امیر دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده ناوگان سپاه با صدور پیامی با عنوان «تجلیل از همسران و مادران شهدا» تاکید کرد: ایثار مادران و همسران شهدا باید الگوی ما برای ادامه راه باشد. انقلاب اسلامی.»

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

«کسانی که ایمان آوردند و هجرت کردند و با مال و جان خود در کار خدا جهاد کردند، در پیشگاه خدا و خواستگاران از درجه بزرگی برخوردارند.

(20 فوریه 2020)

«کسانی که ایمان آوردند و هجرت کردند و با مال و جان خود در کار خدا جهاد کردند، مقامشان نزد خدا بالاتر است و پیروز و رستگارند».

سیزدهمین روز جمادی الثانی، سالروز وفات حضرت ام البنین (سلام الله علیها)، مجاهد و بانوی بزرگواری که عمر گرانقدر خود را در راه دفاع از ولایت و تحمل شهادت همسر و فرزندانش صرف کرد. نام او برای ادای دین اسلام در زمره ارادتمندان است. شامل مادران و همسران شهدا می شود.

شهدا با خون خود سخنان سرخ شهادت را در بارگاه هستی چیدند و به قله های ملکوتی زمین رسیدند و شهادت گرانقدر خود را نثار کردند تا حریم میهن اسلامی محفوظ بماند و دست بیگانگان و متجاوزان نرسد. وطن

ایثار و از خودگذشتگی مادران و همسران شهدا باید در ادامه راه انقلاب اسلامی برای ما سرمشق باشد و تا ابد متواضعانه قدردان صبر و شکیبایی آنان هستیم و بر خود وظیفه می دانیم که زحمات و تلاش های شهدا را ارج نهاده و ارج نهیم. این مادران و همسران افسانه ای به بهترین شکل ممکن. زیرا به همه ما درس مقاومت و صبر و ایمان و شجاعت داده اند تا این افتخارات ماندگار و برای همیشه ثبت شود.

  موضوع افشای مکاتبات و اسناد محرمانه اطلاعاتی و تهدید امنیت ملی عراق

ضمن عرض تسلیت و تسلیت سالروز وفات بزرگ بانوی ادب، سرمشق شجاعت، صبر، مظهر نجابت، پاکی و بردباری حضرت آمل بینین (س) اعتلای معارف کربلایی حضرت عباس (ع). . .) در آغوش پر مهر او فرصت را غنیمت شمرد و با تکریم و تجلیل از مادران و همسران شهدا و ارج نهادن به کرامت و عزت و سلامتی و سعادت آنان از این مصادیق عفت و پاکدامنی از درگاه پروردگار متعال.

دریادار علیرضا تنگسیری

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید