پلیس راهور با آمبولانس ها برخورد می کند

به گزارش موج نیوز، سردار محمدحسین حمیدی صبح امروز در نشست خبری در ستاد پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره برخورد با خودروهای آلاینده بدون معاینه فنی اظهار داشت: در 9 ماهه امسال 3 میلیون و 900 هزار جریمه معاینه فنی برای خودروها صادر شده است. .

وی ادامه داد: هزار و 500 دستگاه خودروی سواری آلاینده به ایستگاه خدمات رسانی اعزام شد و معاینه فنی 1120 خودرو نیز به دلیل آلایندگی با وجود معاینه فنی لغو شد.

به گفته حمیدی، پلیس با کمک دستگاه های معاینه فنی سیار در حال بررسی این موارد است.

وی همچنین از تغییر سازوکار گشت های نامحسوس پلیس خبر داد و افزود: در یک ماه گذشته 500 خودرو متخلف ساعت ها یا روزها توقیف شده اند.

حمیدی همچنین درباره تغییر صورت گرفته در گشت نامحسوس بیان کرد: زمان بندی و فعالیت این گشت ها و نحوه توقیف خودروها نیز تغییر کرده است.

وی افزود: این متخلفان مرتکب تخلفات، تصادفاتی مانند سرعت غیرمجاز، لمینیت و … شده اند.

مسافر با آمبولانس

حمیدی به بررسی یکی از طرح‌های پلیس برای برخورد با آمبولانس‌های خارج از شبکه بهداشت و درمان و مأموریت‌های غیرمرتبط پرداخت و گفت: فعالیت‌های خارج از مأموریت آنها با هم درگیر شدند.

وی درباره این تخلفات گفت: متأسفانه برخی از این آمبولانس ها مسافران، VIP و … را با خود برده بودند. و مورد بررسی قرار گرفتند.» البته در یک ماه گذشته چنین موردی نداشتیم.

  گل محمدی: بستن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس عادی شده است!

دیدگاهتان را بنویسید