واگذاری پرونده های حمل و نقل جاده ای کوم به پیشخوان دولت

به گزارش خبرگزاری موج قم، حمید سالاری هدف از این اقدام تسریع در ارائه خدمات و دستیابی به اهداف دولت الکترونیک، صدور، جایگزینی، تکثیر و همچنین گسترش کارت هوشمند رانندگان و ناوگان مشترک حمل و نقل جاده ای در کوم بود.

وی افزود: پیرو دستورالعمل ابلاغ و اعلام امکان انتقال 10 نوع خدمات از این اداره کل به دفاتر پیشخوان، موضوعات مربوط به صدور، تعویض، تمدید و تکثیر کارت هوشمند رانندگان و حمل و نقل عمومی جاده ای استان کوم مورد بررسی قرار گرفت. به دفاتر پیشخوان دولت سپرده شده است.

وی خاطرنشان کرد: این امر به منظور تسریع و بهبود روند فعالیت های حمل و نقل جاده ای و سهولت دسترسی متقاضیان به این خدمات از طریق باجه های منتخب دولت انجام می شود.

سالاری به روند انتخاب پیشخوان برای ارسال کارت هوشمند به رانندگان و ناوگان راهداری مشترک استان اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به لزوم اجرای موثر طرح انتقال، برای شناسایی و بررسی مکان و گزینه های اجرایی، 2 باجه جانمایی شده است. در شهرهای کوم و چاهک.

وی افزود: پس از بررسی های اولیه و تعیین دو پیشخوان در شهرستان های کوم و کهک، مدیران دفاتر آموزش دیدند و توافق صورت گرفت.

سالاری در خصوص مبلغ دریافتی کارت هوشمند رانندگان و ناوگان عمومی تصریح کرد: طبق توافق منعقده با باجه ها مقرر شد کارت هوشمند رانندگان و ناوگان به میزان 200 هزار ریال توسعه و نسبت به صدور کارت به بالا اقدام شود. به 500000 از مشتریان دریافت می شود.

وی همچنین در ادامه اقدامات لازم برای آشنایی مصرف کنندگان با مزایای این دفاتر گفت: در استان پدرخوانده انجام شد.

  چه پارامترهایی به قیمت کفپوش اپوکسی بستگی دارد؟

سالاری در توضیح بیشتر افزود: با توجه به اینکه کار کارت هوشمند رانندگان و ناوگان مشترک توسط اتحادیه های رانندگان انجام می شود، مصرف کنندگان در صورت تمایل می توانند خدمات کارت هوشمند را به اتحادیه ها، باجه ها و ادارات دریافت کنند و یا به صورت شخصی به درگاه های اینترنتی دسترسی داشته باشند. معرف.

معاون وزیر راه در کوم گفت: افزایش رضایتمندی و اجرای بهینه طرح تکریم ارباب رجوع، جلوگیری از ضرر مصرف کنندگان، کاهش سفرهای غیر ضروری، ارتقای کیفیت خدمات و شامل دولت الکترونیک از جمله مزایای ارائه سوالات مرتبط با هوشمندسازی است. کارت رانندگان و پارک جاده عمومی به باجه های ایالتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید