نقش حضرت ام البنین (س) در جامعه بیش از گذشته محسوس است.

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، حجت الاسلام محمدحسین بلک بر مقام حضرت ام البنین (ص) و تسلیت شهادت ایشان گفت: در سالهای اخیر این مناسبت به دلیل شخصیت این بانو ارزش بیشتری داشته است، زیرا ایشان در طول تاریخ بسیار تأثیرگذار بوده و جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه حضرت ام البنین (س) همسر امام علی (ع) بوده و این نشان دهنده توانایی های روحی و دینی این بانو است، افزود: حضرت علی (ع) به دنبال تربیت افرادی بود که قرار بود در عتبات عالیات حضور داشته باشند. صحنه کربلا آنان در راه کربلا سربازگیری می کردند، لذا امام در شرایط خاص خود پس از شهادت حضرت زهرا علیهاالسلام در صدد ازدواج با مردی بود که فرزندان خود را به او واگذار کرده بود که حضرت ام البنین علیهاالسلام به او سپرده بود. ) بهترین گزینه بود.

مدیرکل کمک های خیریه و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه حضرت ام البنین (س) علاقه زیادی به حضرت زهرا (س) دارد، همچنین موفق شد فرزندان خود را تربیت کند و چندین فرزند را تربیت کند، یاری و یاری امام حسین (ع) باشد. (ع) «و با فرزندان حضرت زهرا علیها السلام بودند.

وی گفت: حضرت ام البنین (سلام الله علیها) فرزندان خود را بسیار سخاوتمندانه به صحرای کربلا فرستاد و در عزاداری امام حسین (ع) را از فرزندانش برتر دانستند.

من اسلام را دوست دارم وی با بیان اینکه حضرت ام البنین (س) الگوی خوبی برای مادران و دختران این کره خاکی است، افزود: تاریخ اسلام الگوهای بسیاری معرفی کرده است که پرچم توحید، طهارت و ولایت را بر دوش گرفته و در برخی این نقش را ایفا می کنند. نقطه. “

  پسکوف: مواضع برخی کشورهای ناتو در قبال روسیه غیردوستانه است

وی با بیان اینکه مادران شهدا قدردان حضرت ام البنین (س) هستند، اضافه کرد: همچنین امروز زنان جامعه ما الگوهای بسیاری برای تنظیم روابط خانوادگی، اجتماعی و معنوی خود دارند و مهم این است که ما قهرمان و قهرمان باشیم. آنها را بیش از پیش به جامعه معرفی کند.

مدیرکل کمک ها و فعالیت های خیریه استان اصفهان گفت: امروز زنان موفقی در جامعه داریم که برخی از آنها به مسابقات علمی افتخار می کنند، برخی در حوزه معنوی و برخی فعالیت های اجتماعی هستند. و این نشان می دهد که زنان می توانند در همه جنبه ها الگو باشند.» و قابلیت حمل وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید