مواد مخدر عامل بسیاری از جنایات است

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری در حاشیه جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، موضوع اعتیاد و جرایم مواد مخدر را از موضوعات مهم در این نشست برشمرد و گفت: این میزان جرم بسیار بالاست که اگر این آسیب مجاز است، بسیاری از خسارت ها کاهش می یابد.

وی ادامه داد: نهادها و ارگان های زیادی در این زمینه مسئولیت دارند و باید دست به دست هم دهیم و برای این بلای خانمان سوز چاره ای بیندیشیم.

رئیس قاضی استان مازندران در خصوص مشکلات مسکن مهر گفت: مسئولان استانی باید با احتیاط و توجه به مشکلات اقتصادی مسکن مهر رسیدگی کنند.

وی افزود: دادگستری استان برحسب وظیفه ذاتی خود، برخورد جدی با متخلفان مسکن مهر را در دستور کار خود قرار داده و به دقت موضوع را رصد می کند.

حجت الاسلام اکبری نرخ زاد و ولد را از دیگر محورهای این جلسه برشمرد و گفت: در پی گزارش هایی مبنی بر افزایش سقط جنین، قوه قضاییه مازندران با حضور مسئولان ذیربط شورا وارد موضوع شد و خلأهای موجود را طبق قوانین قانونی شناسایی کرد. و همچنین در سایر زمینه ها.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر تحکیم و اعتلای نهاد خانواده، گفت: همه باید به این مهم توجه داشته باشیم و در صورت فراهم شدن شرایط مناسب اقتصادی، فرهنگی و کاری، انگیزه راه اندازی یک خانواده فراهم شود. خانواده و فرزندان بیمه خواهند شد. ”آگاهی در حال بهبود است.

  مجموعه آثار فاجعه منا و نرم افزار آن در کوم ارائه شد

دیدگاهتان را بنویسید