من خودم نمی توانم سازه را از آلومینیوم بسازم

به گزارش موج نیوز، رسول خطیبی بعدازظهر یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم میزبان خوبی برای سپاهان باشیم و در این چند روز سعی کردیم هر نیازی را برطرف کنیم که نشد. مشکلی نداشته باشیم.» در بازی قبلی مقابل سپاهان شرایط بدی نداشتیم، اما جام حذفی با قهرمانی فرق دارد، تیمی که اشتباه کرده نمی تواند جبران کند و بازیکنان ما این را می دانند.

وی ادامه داد: سپاهان سابقه قهرمانی در جام حذفی را دارد و این جام را می شناسد و ما هم نکاتی را به بازیکنان گفتیم اما به هر حال برای کارهای تاکتیکی وقت نداشتیم. قطعا بازی زیبایی خواهد بود و بچه ها آماده اند تا یک بازی زیبا را انجام دهند. امشب عناصری را به جلسه فنی اضافه می کنیم و امیدوارم شرایطی بدون اشتباه ایجاد کنیم و پر از بازی فردا بیرون بیاییم. هدف ما صعود است و امیدوارم فردا روز آلومینیوم باشد.

سرمربی آلومینیج درباره اعتراض خود به داوری در آخرین بازی این تیم مقابل سپاهان گفت: صحبت درباره داوری قبل از بازی درست نیست چرا که تمرکز داور به هم خورده است، امیدوارم تیم داوری. فردا موفق خواهد شد و روز خوبی در زمین خواهد داشت.

وی افزود: در این چند روز نتوانستیم خوب با تیم کار کنیم زیرا مسابقات فشرده است اما آمادگی روحی و تمرکز بالا می تواند کمک زیادی به تیم کند و امیدوارم کیفیت ما نسبت به بازی قبل بهتر شود. در مورد نیم فصل اول و دوم و اهداف باشگاه با پدیده صحبت خواهم کرد اما تا اینجای کار به هدف خود در لیگ رسیدیم و واقعا برای ما راضی کننده بود. آلومینیوم مورد احترام همه است و اکنون می توانیم اهداف بزرگی داشته باشیم.

  اثرات نامطلوب کلینیک های زیرزمینی؛ دکتر موسوی زاده: جراحی زیبایی مورد هجوم دلالان / تحریم ها به واردات لوازم پزشکی تقلبی کمک کرد

حتیبی با بیان اینکه همه برای موفقیت بیشتر باید بزرگ فکر کنند، افزود: هیئت مدیره تا کنون به ما کمک کرده است و از این پس باید ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کنند. ما مشکلات زیادی داریم که باید حل شود. حتی اگر سهمیه هم بگیریم به مسابقات آسیایی نمی رویم چون مجوز حرفه ای به ما نمی دهند. ما باید زیرساخت ها را ایجاد کنیم و سپس باید به آسیا فکر کنیم. دوست دارم در بالای جدول باشم اما مهمتر این است که ساختار باشگاه درست باشد. من به تنهایی کاری نمی توانم انجام دهم و مسئولان باید کمک کنند.

وی ادامه داد: ورزشگاه ما بیش از 10 مشکل دارد و این مشکلات باید حل شود. اگر ناظر AFC وارد ورزشگاه شود، بلافاصله از ورود او منع می شود. مشکلات باید برطرف شود و این کار قابل انجام است. اگر مسئولان تلاش کنند این مشکلات حل می شود. امیدوارم بتوانیم با هم به ایجاد این زیرساخت کمک کنیم. در هفته پنجم پیشنهاد دادم از پولم کسر کنم و اردو بزنم که هیچکس این کار را نمی کند. من می خواهم یک سوغاتی را اینجا بگذارم که همه بتوانند در آینده از آن لذت ببرند.

حتیبی در نهایت گفت: در سپاهان بازی کردم و ساختار آنجا را می شناسم. سپاهان یکی از بهترین های آسیاست. آرزوی من این است که ساختار این باشگاه را بهبود بخشم و ارتش دیگری بسازم که ماندگار باشد. خدای ناکرده به این امر خواهم رسید.

دو تیم آلومینیوم و سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فردا (دوشنبه) از ساعت 14:00 در اراک به مصاف هم می روند. روز شنبه 23 دی ماه هر دو تیم در لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی به پایان رسید.

  مجموعه ۸۵ درصدی زعفران تولیدی تربت جام

دیدگاهتان را بنویسید