مدیریت چندین مدرسه والیبال در استان یزد/شهداب محور یزد بهترین سکو است

امیر شرافت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد در گفت و گو با خبرنگار موج یزد گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد از سال 1397 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد که البته از سال 1393 در مدارس والیبال فعالیت دارد.

شرافت گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد در حال حاضر دارای 5 تیم فعال نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان داخل سالن و والیبال ساحلی است.

وی فعالیت های باشگاه شهدااب را در قالب مدارس والیبال عنوان و بیان کرد: باشگاه شهداب یزد دارای چندین مدرسه والیبال در شهرستان های بافق، یزد و زارچ است که هدف آن پرورش استعدادهای بومی است.

شرافت افزود: در حال حاضر 500 نفر از جوانان و نوجوانان در مدارس والیبال شهداب یزد زیر نظر مربیان به آموزش والیبال می پردازند.

وی در خصوص وضعیت فعلی تیم والیبال بزرگسالان شهداب گفت: تیم والیبال بزرگسالان شهداب یزد در رده ششم جدول قرار دارد و در لیگ برتر حضور دارد.

شرافت گفت: تیم والیبال شهداب یزد از بدو تاسیس سه سال است که در لیگ برتر حضور دارد و چهار سال است که در سطح حرفه ای حضور دارد.

شرافت گفت: سال گذشته تیم والیبال بزرگسالان شهداب یزد در رده بندی رتبه پنجم را کسب کرد و در سال 98 هدف ما بقا در لیگ بود که محقق شد.

وی درباره چشم انداز و اهداف تیم والیبال شهداب یزد ادامه داد: هدف ما امسال با تلاش کادر فنی و بازیکنان قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر و تست سکو است.

شرافت بیان کرد: با توجه به اینکه فاصله تیم ها بسیار کم است، امکان مبارزه برای سکو برای افراد ناآگاه وجود دارد.

  مورچه روی میز ویرایش قرار گرفت / داستان مادر

وی در خصوص تغییرات این تیم گفت: برای اهداف پیش رو تغییراتی داشتیم از جمله تغییر کل کادر فنی و چهار مورد باریک تر در پایان نیم فصل. اخیرا با علیرضا سلوکیان، مربی تیم ملی والیبال به توافق رسیدیم، شروع کردند.

وی با اشاره به حمایت از تیم های ورزشی استان گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد علاوه بر پنج تیم فعال و مدیریت چندین مدرسه والیبال در استان از تیم هندبال قنات زارچ نیز حمایت می کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد با بیان اینکه هدایت و مدیریت تیم های بزرگ در مدارس والیبال را بر عهده دارد و از مربیان شناخته شده عباسعلی میرحسینی است، گفت: سه مدرسه والیبال در یزد، یک مدرسه والیبال در زرقه و مدارس والیبال. در نا، شهرستان های میبد، اردکان و بافق در 4 رده سنی نوزادان، نوجوانان، جوانان و امید در دستور کار قرار دارند.

با تاکید بر این موضوع افتخار کنید باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد متعلق به همه مردم استان یزد است، وی گفت: باشگاه شهداب یزد متعلق به همه مردم یزد است و هدف اصلی و اصلی ما شادی مردم استان یزد و پرورش استعدادهای بومی است.

دیدگاهتان را بنویسید