محورهای چهار سیاست راهبردی در این راستا تعیین شده است

به گزارش موج نیوز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پنجمین اجلاس عالی رتبه سیاست آموزش کارکنان که با حضور تعدادی از وزرا و نمایندگان دستگاه های اجرایی در ستاد فرماندهی کل قوا برگزار شد، گفت: . مسیر رشد و تعالی می تواند شاهد تغییرات اساسی در این بخش باشد.

وی گفت: سربازان عنصری کلیدی در دفاع از کشور محسوب می شوند و همواره در این امر نقش دارند. امنیت کشور باید به گونه ای تامین شود که دوران جنگ نیز دوره رشد و کمال آنها باشد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یکی از عوامل رشد جوانان در دوران خدمت را توجه به مهارت های یادگیری و اشتغال دانست و افزود: اجرای کامل این موضوع مستلزم نظارت قوی و همه جانبه است و ما نیز در این زمینه تلاش می کنیم. باید در زمینه مهارت های شغلی آموزش دهد.»

سرلشکر باقری با بیان اینکه اشتغال مناسب جوانان یکی از اهداف سیاسی دولت های ما بوده است، گفت: در این راستا تاکنون 26 تفاهم نامه در دستگاه های اجرایی منعقد و اجرایی شده است.

وی با اشاره به مهارت آموزی بیش از 500 هزار نفر در طول خدمت و صدور مجوز و گواهینامه مهارت برای بسیاری از آنان، افزود: بانک های عامل. ما به ویژه به تلاش بیشتری نیاز داریم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد که به آموزش مهارت های نظامی بیشتر توجه شود.

سرلشکر باقری با بیان اینکه محورهای چهار سیاست راهبردی در این راستا تعریف شده است، گفت: آموزش های مهارتی متناسب با نیازها با استفاده از ظرفیت ملی، استقرار سامانه های اطلاعاتی و مهارتی و اشتغال و حمایت از اشتغال و کارآفرینی از این محورها انجام می شود. “

  قیمت خودرو امروز 10 اسفند 1392 قیمت پراید و تیبا اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید