ما وارث بدهی های کلان پرسپولیس هستیم

به گزارش موج نیوز، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از اعتماد دکتر سجادی به من و اعضای هیات مدیره تشکر می کنم، امیدوارم با همدلی و حمایت همه اعضای هیات مدیره این کار را انجام دهیم. کاری را انجام دهید که این باشگاه و هوادارانش شایسته آن هستند.

برنامه ای برای حذف پرسپولیس داری؟

در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس بدهی هنگفتی را از گذشته به ارث برده ایم و باید با همدلی همه مجموعه های باشگاهی و هواداران این تیم محبوب مشکلات را حل کنیم. پیگیری حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا در حال حاضر اصلی ترین کاری است که دنبال می کنیم و هدف ما این است که بتوانیم این مشکل را حل کنیم و شاهد حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

در باشگاه پرسپولیس از هرگونه کمک و همکاری برای حل مشکلات تیم استقبال می کنیم. تمام دغدغه ما اعم از اعضای هیات مدیره، کادر فنی و بازیکنان این است که مشکلات پیش آمده برای باشگاه پرسپولیس را حل کنیم و دل هواداران را شاد کنیم و نشاط اجتماعی را به جامعه بازگردانیم. . برای رفع مشکلات باشگاه حتما از نظر و رضایت پیشکسوتان استفاده خواهیم کرد.

نظرت در مورد عملکرد کادر فنی تیم چیست؟

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص عملکرد کادر فنی این تیم گفت: به گفته بسیاری از کارشناسان فوتبال، تیم پرسپولیس یکی از بهترین کادر فنی را در حال حاضر دارد و هیچ تغییری در کادر فنی باشگاه نخواهیم داشت. نه تنها در ایران بلکه در آسیا نیز معروف است.

برای پرسپولیس چه برنامه ای داری؟

وی ادامه داد: در حال بررسی تدابیری برای باشگاه هستیم. اول از همه با توجه به شروع نیم فصل دوم باید الزامات و کمبودهای کادر فنی و همچنین تیم را برطرف کنیم تا قدرتمندتر شویم و انشاالله بتوانیم برای ششمین بار عنوان قهرمانی را کسب کنیم. در یک ردیف. در مرحله بعد باید با کارشناسان، وکلای مجرب و ارگان های ذیربط جلساتی برگزار کنیم تا برای مشکلات پیش آمده برای باشگاه چاره اندیشی شود. قصد دیگر ما ایجاد کارگروه اقتصادی متشکل از افراد توانمند در حوزه اقتصاد برای حل مشکلات مالی تیم است.

  آتش سوزی مرگبار در فروشگاه تجهیزات پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید