ما در خارج از استان هرمزگان هیچ حساب بانکی نداریم و مالیات پرداخت نمی کنیم

ما در خارج از استان هرمزگان هیچ حساب بانکی نداریم و مالیات پرداخت نمی کنیم

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: تمامی حساب های مالی و بانکی این شرکت در استان هرمزگان واقع شده و مالیات و تعهدات شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز در این استان پرداخت می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هاشم نامور مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس با اشاره به چشم انداز این شرکت برای توسعه پایدار و تمرکز بر ایفای مسئولیت های اجتماعی در جهت شکوفایی و رشد منطقه از طریق توسعه سرمایه گذاری و درآمدزایی در هرمزگان، اظهار داشت: در راستای توسعه سرمایه گذاری و درآمدزایی در هرمزگان، باید به سمت توسعه پایدار برسیم. کلیه حساب های مالی و بانکی شرکت پالایش نفت بندرعباس از سال 1390 به استان هرمزگان منتقل شده و مالیات و عوارض این شرکت به طور کامل در آن استان پرداخت می شود، بنابراین در شهرستان ها و استان های دیگر حسابی ندارد و مالیات و عوارض را به وی پرداخت می کند. به صورت مستمر در همین استان انجام می شود و قبلاً به استاندار هرمزگان اعلام شده است.
وی گفت: یکی دیگر از اقدامات موثر شرکت پالایش نفت بندرعباس توجه به رشد اقتصادی جامعه اطراف است و در این راستا علاوه بر تمرکز حساب های بانکی و پرداخت مالیات، ظرفیت تجاری استان و بازارهای داخلی این شرکت به حداکثر می رسد. کالاها و خدمات مورد نیاز را از استان هرمزگان ارائه می کند.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: یکی از اهداف اصلی احداث پالایشگاه نفت بندرعباس در استان هرمزگان، رونق اقتصادی، توسعه و بهبود زیرساخت ها، حمایت از رشد کلی استان به ویژه اشتغال زایی و جذب از سال 1390 است. نیروها تا حد امکان به نیروهای استخدام شده توسط جوانان بومی استان نزدیک بوده اند، بنابراین 90 درصد نیروهای بومی شاغل در شرکت پالایش نفت بندرعباس این را نشان می دهند.
نامور گفت: از دیدگاه شرکت پالایش نفت بندرعباس، تعهد تشکل های صنعتی به جامعه چند وجهی است و این شرکت به عنوان یک مجموعه صنعتی پیشرو، همواره با رسالت و مسئولیت اصلی خود در تامین انرژی و نفت تلاش کرده است. به موضوع مسئولیت های اجتماعی به عنوان یک الزام در قبال محیط طبیعی و اجتماعی توجه ویژه ای شده است و در این راستا اقدامات مناسب و همه جانبه ای در جهت حفظ، مراقبت، توسعه و تقویت آموزشی، پزشکی، فرهنگی، مذهبی انجام شده است. وی در خصوص ساخت سرپناه برای نیازمندان، توسعه راه، ساخت و ساز تخصصی صحبت کرد. بیمارستان کودکان در حال ساخت، توسعه اماکن مذهبی، ارائه خدمات حمایتی و مشارکت در فعالیت های خیریه و غیره.

  تعطیلی سینماهای سراسر کشور همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س)

دیدگاهتان را بنویسید