لایحه بودجه 1401 شهرداری تهران روز سه شنبه تقدیم شورای شهر می شود

به گزارش موج نیوز، مهدی چمران در چهلمین جلسه علنی این سمپوزیوم امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در شورای اسلامی سمپوزیوم اظهار داشت: در جلسه هم اندیشی تصمیمی گرفته نمی شود.بسیاری از موضوعات مرتبط با این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظرات آقایان دوستان اما در دو ساعت سمپوزیوم امروز زمان کم بود و مقرر شد این جلسه ادامه یابد.

قوانین و مقرراتی در حوزه شهرسازی وجود دارد که دست و پای مردم را می بندد / شورا به دنبال فروش شهر نیست

وی افزود: قوانین و مقرراتی در حوزه شهرسازی وجود دارد که دست و پای مردم را بسته است، بنابراین باید این قوانین را تسهیل کنیم و برای رفع مشکلات مردم گام برداریم. برخی می گویند شورا به دنبال فروش شهر است اما این استدلال درست نیست. مردم نباید مورد آزار و اذیت قرار گیرند و مردم باید بتوانند بر اساس قوانین درست و ساده کار خود را انجام دهند تا شهر به درستی ساخته شود و مردم زندگی خود را بگذرانند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر اکثر افرادی که به شهرداری ها مراجعه می کنند مشکل دارند که چرا فقط 3 طبقه اجازه ساخت دارند و همسایه 5 طبقه ساخته است. ما باید این مشکلات را حل کنیم و راه حل این است که قوانین در این زمینه ساده و صحیح باشد.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص دستور کار شورای شهر تهران افزود: در این جلسه اعضایی که هر هفته حدود 18 جلسه نظارتی در مناطق مختلف تهران داشته اند، نتیجه را اعلام می کنند.

  تعطیلی چهار مرکز غیرمجاز لیزر، کاشت مو و بوتاکس در دسفول

چمران در پاسخ به سوالی درباره ارائه لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران گفت: لایحه بودجه سال آینده سه شنبه به شورا ارسال می شود و بررسی آن آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید