شهرداری اهر را با بدهی 70 میلیارد تنی تحویل می گیرم/ وضعیت ماشین های آتش نشانی اهر اسفناک است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، بیا دیگه وی در مراسم تکریم و معارفه شهردار اهر با بیان اینکه به دلیل تعصبی که نسبت به اهر داشتم و اهرایی هستم، تصدی شهرداری اهر را پذیرفتم، گفت: با وجود اینکه از زحمات شهرداری اهر واقف بودم، قبول کردم. این مسئولیت و از طرفی چون من اهل آچار هستم و همیشه نسبت به آچار تعصب داشتم و علاقه داشتم به آچار خدمت کنم.

شهردار آچار وی افزود: مدیر کسی است که به پرونده های سخت و طاقت فرسا رسیدگی می کند، نه اینکه مجموعه ای را بدون مشکل و بدون مانع و آماده تحویل دهد. از همکارانم در شهرداری اهر می خواهم که با وحدت به شهر و شهروندان خدمت کنند و هیچکس دنبال مسائل دیگر نیست و من هرگز به دنبال باندبازی نبوده ام.

به گفته وی، صورت مالی تاکنون؛ شهرداری اهر 70 میلیارد تومان بدهکار است، وی گفت: شهرداری اهر برای خروج از رکود مالی و رکود توسعه ای; نیازمند اقدام جهادی هستیم و از فردا مسئولیت خود را با دو طرح ضربتی با شعار اهر پاک ترین شهر استان آغاز می کنم.

محمودی از تقسیم شهرستان اهر به 10 بخش خبر داد و افزود: برای توزیع مسئولیت ها و تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان اهر. شهر اهر را به 10 منطقه تقسیم می کنیم و رودخانه کیچیکوچای را نیز به 2 فاز ساماندهی می کنیم.

شهردار اهر خطاب به پرسنل شهرداری اهر گفت: لطفاً مزارع را کنار بگذارید تا از فردا کار خود را شروع کنیم و از نماینده مردم اهر و هریس می خواهم قیر مورد نیاز شهر را تامین کند. در راه اندازی کارخانه قیرسازی از ما حمایت کنید تا بتوانیم درآمدهای پایداری را برای شهرداری اهر تامین کنیم.

  انتخاب چهارمین دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

وی از وضعیت نامطلوب ماشین آلات انتقاد کرد ایستگاه آتش نشانی اهر افزود: متأسفانه ماشین های آتش نشانی اهر وضعیت خوبی ندارند، 4 آتش نشانی نه تنها شهر بلکه روستاها را نیز تحت پوشش قرار می دهد، بنابراین باید از اعتبارات برای ارتقای ماشین های آتش نشانی اهر استفاده کنیم.

محمودی با تاکید بر اینکه مجموع بدهی شهرداری اهر به تامین اجتماعی 37 میلیارد و 400 میلیون تن است، گفت: بخش قابل توجهی از بدهی شهرداری اهر به تامین اجتماعی جرایم تاخیر در پرداخت حق بیمه به کارکنان است که همه اینها را تامین می کند. مدیران شهری و نمایندگان مردم هریس اهر در رفع بدهی شهرداری اهر با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید