شناسایی 151 بیمار جدید عروق کرونر در اصفهان / 67 بیمار بستری در بیمارستان

نورالدین سلطانیان در گفت و گو با خبرگزاری اصفهان موج گفت: 151 نفر شب گذشته مثبت بوده اند. ویروس کرونا در استان شناسایی شد و 67 بیمار در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت 51 بیمار مبتلا به عروق کرونر با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و نیاز به گذراندن دوره قرنطینه در منزل دارند.

نورالدین سلطانیان در خصوص آمار بیماری های عروق کرونر قلب در استان تصریح کرد: در حال حاضر 252 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب به استثنای کاشان، آران و بیددل در بیمارستان های استان اصفهان بستری هستند. متأسفانه 39 نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه در وضعیت بحرانی هستند و بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت و نگهداری است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار فوتی های تاج سرپوشیده گفت: شب گذشته در استان اصفهان تعداد فوتی ها 4 نفر بود که دو نفر از آنها مشکوک به تاج و دو نفر نیز دارای یک تاج هستند. تاج قطعی “

وی افزود: از ابتدای اپیدمی کرونا تا کنون یک میلیون و 307 هزار و 778 نفر در استان اصفهان به استثنای کاشان، آران و بیددل به کرونا قطعی و مشکوک مبتلا شده اند.

سلطانیان گفت: همچنین ۱۷ هزار و ۳۶۴ نفر مشکوک و بیمار خاص مبتلا به بیماری عروق کرونر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کردند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۱۹ فوت قطعی و ۶ هزار و ۳۴۵ نفر مشکوک به بیماری عروق کرونر هستند. .

  سه زن ارشد دیگر در دفتر نخست وزیری اسرائیل استعفا دادند

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار کل بهبود یافتگان گفت: از زمان شیوع این ویروس در استان تاکنون 127 هزار و 938 نفر از مراکز کرونای تحت پوشش اصفهان ترخیص شده اند. دانشگاه علوم پزشکی.

دیدگاهتان را بنویسید