ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه 22 میراث گذشته و متعلق به دوره قبل است

به گزارش موج نیوز، علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اثربخشی طرح نظارت در رفع مشکلات و در پاسخ به این سوال که آیا طرح نظارتی برخلاف طرح خدماتی است یا خیر. نه، فرمود: مکمل یکدیگرند، نه جدا. طرح نظارت فرصتی برای رفع دغدغه ها و نیازهای جامعه است.

وی افزود: علاوه بر 5 جلسه خدمت شنبه، با تداوم این طرح برای درک نیازهای متن جامعه و بررسی مسائل مشترک و کلان شهرها و در بودجه سال 1401 دو هزار و 100 میلیارد تن برای این طرح ها.”

زاکانی در خصوص ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه 22 جنب باغ گیاه شناسی گفت: با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز برخورد خواهیم کرد. البته برخی از این موارد مربوط به دوره قبل است و ما هنوز مجوز دوره خود را نداده ایم.

شهردار تهران گفت: این موارد میراثی از گذشته است که به دست ما رسیده است. از این دست موارد در سه ماهه 22 زیاد است و مشکلات زیادی دارد، موارد موجود هم مربوط به دوره قبل است.

مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران نیز گفت: گزارش طرح نظارتی که هر هفته توسط اعضای شهر و بخشداری اجرا می شود، امروز ارائه شد تا شهردار تهران در جریان مشکلات قرار گیرد.

وی افزود: در دوره های مختلف این طرح به شکل های مختلف انجام شد، مانند گذشته پروژه هایی در نظر گرفته شد، اما در این دوره علاوه بر پروژه، تمامی مسائل منطقه ای بررسی می شود.

  افزایش مالیات بر سیگار صدها هزار شغل را از بین می برد

دیدگاهتان را بنویسید