رسانه های رسمی باید تلاش کنند تا اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی را پوشش دهند

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، حسین خوش اقبال در جلسه شورای خبر استان اظهار داشت: سخنگویان اپوزیسیون به دنبال بطن واقعیت هستند و تلاش می کنند مردم را نسبت به کارکنان نظام بدبین کنند، بنابراین انتظار می رود رسانه ها حقایق و تصاویری را درباره نظام بیان کنند. سالگرد پیروزی انقلاب هر چه بودیم و هستیم باشیم.

وی ادامه داد: خواستار این شد که در ایام دهه فجر رسانه ها به امید ارائه ظرفیت و داشته های کشور و مسیری که طی شده است.

هوش اقبال با تاکید بر برگزاری جشن های مردمی در سالگرد پیروزی انقلاب افزود: باید بیش از پیش بر نقش مردم در جشن های انقلاب اسلامی تاکید شود.

معاون سیاسی استانداری کرمانشاه با تاکید بر ایجاد فضای بصری و پرداخت هنری برای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: این روزها مدیران باید حضور پررنگی در رسانه های دارای مجوز استان داشته باشند.

وی بر تعامل و ارتباط مستمر مدیران دستگاه ها و روابط عمومی با رسانه های مجاز استان تاکید کرد و گفت: وجود 200 نشریه، سایت خبری و سایت دارای مجوز در استان کرمانشاه ظرفیت خوبی برای گزارش دهی خدمات و ارتباط با مردم است. چرا جایگاه رسانه رسمی و ثبت شده معتبر و مهم است.

وی همچنین با تقدیر از توجه ویژه اصحاب رسانه به سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی شهید ملت و ملت بود و تلاش جهادی ایشان باید الگوی مدیران در پیشبرد امور اجرایی باشد. .

خوش اقبال با اشاره به ماه های پایانی سال از اصحاب رسانه خواست تا با پرداخت هوشمندانه و ارائه درست مطالبات مدیران را در خدمت رسانی به مردم و همراهی با جامعه یاری کنند.

  پخش زنده مسابقه فوتبال هواداران و استقلال از شبکه سه سیما

معاون استاندار کرمانشاه همچنین با تقدیر از زحمات مهندس بازوند استاندار سابق کرمانشاه گفت: استاندار جدید فرزند این خطه است و تجربه درخشانی در مسئولیت های قبلی دارد و این امید را برای خدمت و گره گشایی بیشتر ایجاد کرده است. بهتر است.”

دیدگاهتان را بنویسید