رانندگان بدون زنجیر چرخ وارد جاده ها نشوند / تردد در گردنه های گوجهبول و سمبران خطرناک است

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سرهنگ رضا کریم نژاد وی گفت: به دلیل بارش شدید برف و کولاک، تردد در اکثر محورهای استان از جمله گردنه گوجه‌بل و سمبران لغزنده و خطرناک است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی وی با تاکید بر تجهیز تمامی خودروها به تجهیزات ایمنی زمستانی، گفت: از تردد خودروهای بدون زنجیر چرخ به ویژه در محورها و راهروهای برفی خودداری می شود.

سرهنگ کریمی نژاد با توصیه به شهروندان برای پرهیز از سفرهای غیرضروری افزود: شهروندان در صورت نیاز با وسایل نقلیه عمومی تردد کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی نیز به آغاز آن اشاره کرد بارش برف کولاک در بیشتر جاده های شرق کشور گفت: همکاران ما همزمان با برف اقدام به بارش برف و نمک پاشی جاده ها کرده اند و تمامی راه ها و محورهای اصلی استان باز است اما وضعیت جاده ها خوب نیست. شهرهای آذربایجان صبح امروز

غلامرضا رسول زاده افزود: در دره ها به ویژه در محور صوفیان – مرند کولاک شدید، کولاک شدید، تمامی محورهای تبریز و اهر لغزنده و مه شدید وجود دارد.

وی در خصوص وضعیت راه های روستایی گفت: اکثر راه های روستایی استان بسته است و به دلیل محدودیت امکانات راه های روستایی پس از مناسب سازی راه های اصلی بازگشایی می شود.

تبریز نیز مانند بسیاری از مناطق آذربایجان شرقی از شب گذشته شاهد بارش مداوم برف بوده است. به گونه ای که ارتفاع برف از 10 سانتی متر فراتر رفته است.

  دادگاه سودان معاون عمر البشیر را تبرئه کرد

گفته می شود ارتفاع برف در مناطق برفگیر آذربایجان شرقی به ویژه ارتفاعات و گردنه ها بیش از یک و نیم متر افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید