رئیس جمهور عراق: بمب گذاری در بغداد امنیت و ثبات را تهدید می کند

خبر عجیب

شفقنا- رئیس جمهور عراق انفجارهای اخیر در پایتخت را اقدامات تروریستی و جنایتکارانه و تهدیدی برای امنیت و ثبات شهروندان توصیف کرد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (WAA)، برهم صالح رئیس جمهور صبح امروز (دوشنبه) در حساب کاربری خود در توئیتر انفجارهای اخیر در بغداد را فعالیتی دانست. اینها تروریست ها و جنایتکاران محکوم هستند که امنیت و ثبات شهروندان خود را تهدید می کنند.

صالح در بیانیه‌ای در توییتر تاکید کرد که این انفجارها در زمان مشکوکی و با هدف صلح داخلی و ضرب‌الاجل قانونی برای تشکیل یک دولت قدرتمند که از مردم عراق محافظت می‌کند و راه‌حل ملی مستقل را تضمین می‌کند، رخ داد. خیرین قادر خواهند بود با تروریسم و ​​ریشه کن کردن آن مقابله کنند.

در همین حال، ژنرال احمد سلیم، فرمانده عملیات بغداد یکشنبه شب در گفت و گو با واع از وقوع دو انفجار در منطقه الکراده این شهر خبر داد و گفت: انفجارها در شعبه جیهان بانک در نزدیکی تئاتر رخ داده است. ملی بیمارستان نظامی الحسین و شعبه بانک کردستان را در نزدیکی میدان واتیکان به ضرب گلوله کشت.

مرکز اطلاعات امنیتی عراق سپس در بیانیه‌ای تایید کرد که شعب بانک‌های جیحان و کردستان در بغداد هدف دو بمب صوتی قرار گرفته و دو نفر زخمی شده‌اند. نیروهای امنیتی تحقیقات در مورد این دو حمله را آغاز کرده‌اند.

اخبار اصلی را در واآ بررسی کنید

خبر قبلیهیئت سازمان ملل در عراق بمب گذاری های اخیر در بغداد را محکوم کرد

  اردوی تیم ملی والیبال زنان صربستان در خارج از کشور

دیدگاهتان را بنویسید