رئیس جمهور: ایران همواره مدیون تلاش زنانی است که به الگوهای خود افتخار کرده اند.

خبر عجیب

شفقنا- رئیس جمهور در پیامی به همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا که به مناسبت سالگرد وفات حضرت آملبنین (علیه السلام) برگزار شد، گفت: مردم شکنجه دیده ایران به وجود چنین صبور و صبور افتخار می کنند. زنان شایسته رفتاری مثال زدنی برای همه زنان و مادران نسل حاضر و آینده این سرزمین کهن.

به گزارش شفقنا، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این همایش به شرح زیر است:

به نام خدا

درود و رحمت خداوند بر روح مطهر همه شهدا و ایثارگران با مقام شامخ و پاکیزه که برای پاسداری از دین و میهن خود با نثار جان خود مایه افتخار و سربلندی نظام اسلامی و سعادت و عظمت شدند. از ملت بزرگ ایران

درود و رحمت خداوند بر مادران و همسران شهدا و همه زنان گرانقدر که با ایمان راسخ و استقامت در همه سختی ها یار و همراه همیشگی الگوهای جهاد و مقاومت بودند و امروز الگوهای لاینفک و مبلغان راستین مکتب هستند. ایثار و شهادت .

البته در سایه چنین شرایطی، مادران و همسران شهدا از جایگاه والایی برخوردارند و خداوند متعال، کسانی که الگوی همه بانوان ایمانی و ایثارگر ملت شریف ایران هستند، از جمله آنان است. . شرب خواران کوثر نبی ویل.

جمهوری اسلامی ایران همواره مرهون زحمات زنان با ایمان و بردباری بوده است که الگوهای مقاومت به دستان آنان سربلند است. ملت شهیدپرور ایران نیز به وجود چنین زنان صبور و باوقار می بالد و سیره و منش و رفتار آنان را سرمشق همه زنان و مادران نسل حاضر و آینده این سرزمین کهن می داند.

  نظرسنجی: اقتصاد ایالات متحده در بدترین وضعیت خود در 10 سال گذشته است

به مناسبت فرارسیدن سالگرد ارتحال شیرزن دلیر و ایثارگر حضرت آملبنین (سلام الله علیها) این مناسبت را فرصتی ارزشمند برای قدردانی از زحمات زنان مؤمن و انقلابی کشور می دانم که سخنان و رفتارشان بیش از همه می درخشد. مظاهر ایثار و شهادت به بهترین نحو.و جاودانه ها را نگهدار.

همچنین بر خود لازم می دانم از دست اندرکاران برگزاری این مراسم معنوی و فرهنگی تشکر و قدردانی کرده و سلامتی و عزت همه مادران و همسران شهدا و تمامی بانوان ایثارگر ایران اسلامی را در ادامه راه نورانی شهدا و نشر ارزش های اسلامی از خداوند متعال خواستارم. .

امید است به فضل الهی دعای خیر این عزیزان همراه مردم و همراهی دولت در راه خدمت به ملت شهیدپرور ایران باشد.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را بنویسید