رئیس جلسه هیئت دولت: همه دستگاه ها باید برای تسهیل زندگی و تردد افراد دارای معلولیت در شهر و ادارات تلاش کنند.

خبر عجیب

شفقنا- رئیس جمهور با اشاره به راه اندازی تورهای ویژه معلولان گفت: همه دستگاه ها در حوزه مسئولیت خود باید تلاش کنند تا زندگی و تردد معلولان در سطح شهر و ادارات را تسهیل کرده و وسیله نقلیه مناسب را تهیه کنند. برای این بستگان از جمله مسئولیت آن بر عهده دولت است.
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی امشب (یکشنبه) در جلسه هیئت دولت با تاکید بر لزوم خدمت خالصانه و تلاش همه جانبه برای حل مشکلات مردم، اعضای هیئت دولت به تشریح نقاط قوت و موفقیت های خود در بخش های مختلف به ویژه در در زمینه معیشت و تامین کالاهای اساسی سعی کنید در کار ضعف یا ناهماهنگی نداشته باشید.
رئیس جمهور در ادامه توجه و حفاظت از محیط زیست را یک وظیفه همگانی دانست و خاطرنشان کرد: رعایت مسائل زیست محیطی برای همه دستگاه ها ضروری است، اما محیط زیست نیز باید راه حلی برای برون رفت از مشکلات داشته باشد و پروژه ها را بیهوده متوقف نکند. دلیل. “
رئیسی افزود: میراث فرهنگی گنجینه ارزشمندی است که باید برای قرن ها و نسل های بعد حفظ شود اما توجه به حفظ میراث فرهنگی در بافت های فرسوده نباید مخل زندگی مردم باشد.
رئیس جمهور همچنین دستور داد تا پیمانکاران بازسازی مناطق زلزله زده هرمزگان برای تداوم سریع فعالیت های خود تامین مالی شوند.
رئیسی در ادامه بر تقویت همکاری ها و گسترش روابط خارجی به ویژه با کشورهای همسایه و آمریکای لاتین تاکید کرد و گفت: اکنون فرصت های گسترده ای برای توسعه روابط خارجی با کشورهای منطقه و آمریکای لاتین وجود دارد که باید در خدمت منافع کشورهای منطقه باشد. ملت: «و وزرا باید پروژه های مشترک را با جدیت پیگیری و اجرا کنند.
رئیس جمهور در ابتدای سخنان خود با تسلیت وفات حضرت آمل بینین (علیه السلام)، مقام این بانوی بزرگوار را تجلیل کرد و گفت: حضرت آمل بینین (علیه السلام) علاوه بر اینکه مادر و همسر شهید هستند، نقش مهمی در تداوم پیام عاشورا داشت.

  ارتش لبنان پیشنهاد کمک ارتش اسرائیل را رد کرده است

خبر قبلیهوشرو: تفاهم نامه با چین می تواند اقتصاد ایران را متحول کند

دیدگاهتان را بنویسید