دستیابی به رونق شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در ابعاد مختلف سلامت اداری

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، پارسا پروین رئیس شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در جمع اعضای کمیسیون بهداشت و درمان اداری کشور افزود: تلاش همکاران عزیز در صنعت گاز کشور بسیار ارزشمند است که اکنون به پالایشگاه گاز سرحون: «این مجموعه به یک گروه منسجم و پیشرو در زمینه های مختلف تبدیل شده است که می تواند بخشی از انرژی مورد نیاز کشور را تامین کند.

وی ادامه داد: کمیته سلامت اداری بخشی از بدنه این شرکت است که همواره در کنار شما و همراهتان در زمینه های مختلف بوده و آماده خدمت رسانی به کارکنان است. همچنین فساد در بخش های مختلف سازمان رفع شده و این شرکت را به جایگاه مناسبی در صنعت گاز کشور رسانده است.

پروین با اشاره به حجم و گسترش کار در پالایشگاه گاز سرحون گفت: حجم عملیات و فعالیت در این شرکت در برخی از حوزه های کاری به ویژه در خط تولید پایدار بالاست و به دنبال آن اعضای بهداشت و درمان اداری قرار دارند. کمیسیون بدون هیچ محدودیتی و همه جانبه با همکاران همانطور که همه چیز پیش می رود.

رئیس شرکت پالایش گاز سرخون و قشم گفت: کمیته سلامت اداری با ارزیابی و ارتقای بهره وری فرآیندها در بخش های مختلف اداری و عملیاتی پالایشگاه گاز سرخون بر اساس دستورالعمل ها و ضوابط مربوطه می تواند سازمان را در دستیابی به اهداف کلیدی و بسیار مهم یاری کند. .

پارسا پروین رئیس شرکت پالایش گاز سرخون و قشم افزود: معتقدیم کمیته سلامت اداری به عنوان حلقه زنجیر این شرکت باید همکاری کامل و مشارکت کامل با سایر واحدهای سازمان را داشته باشد تا به راه های بهتری دست پیدا کنیم. و از این طریق می توان با برداشتن گام های موثر در جهت اصلاح فرآیندهای مربوطه، فضای مناسبی را ایجاد کرد و اهداف و برنامه ها را بهتر و سریعتر اجرا کرد.

  مهمان تاج; هنگ کنگ در حال تحقیق درباره دخالت 13 مقام دولتی در این حزب است

دیدگاهتان را بنویسید