دستگیری عامل توهین به مقدسات در فضای مجازی/ ارزیابی امت حزب الله توسط پلیس فتا آمل

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ سامح هورشاد در تشریح این خبر گفت: پلیس فتا شهرستان آمل فضای مجازی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام رصد می کند، صفحه ای حاوی تبلیغات با بیش از 200 هزار فالوور که لایو و پست ارسال می کنند. توهین به مقدسات میکرد را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، تیم ویژه ای برای پیگیری موضوع تعیین و پس از جمع آوری اسناد و مدارک مربوطه، در نهایت صاحب صفحات اینستاگرام برای اطلاعات فنی احضار و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد. دعوی قضایی. . “

رئیس پلیس فتا مازندران گفت: با رای دادگاه صفحه اینستاگرام این فرد مسدود و پس از حذف محتویات آن، متهم با قرار مناسب روانه زندان شد.

وی در خصوص بیانیه تشکر و قدردانی از امام جمعه شهرستان آمل و امت حزب الله و پلیس فتا شهرستان آمل گفت: در این بیانیه مسئولان و شهروندان خواستار پیشگیری از این گونه جرائم و بیشتر شدند. توجه به این فضای مجازی و برخورد سختگیرانه با افراد متخلف.

سرهنگ هورشاد افزود: مصرف کنندگان باید توجه داشته باشند که با توجه به اینکه اکثر کاربران فضای مجازی در کشور ما افراد وفادار و فداکار هستند، اما برخی افراد غیر دخیل و متجاوز تمام تلاش خود را برای جذب فالوور برای کسب درآمد و یا انتشار ابتذال انجام می دهند. فضای مجازی را آلوده می کنند و باعث آبروریزی خود و خانواده شان می شوند.

وی خاطرنشان کرد: سایت پلیس فتا www.cyberpolice.ir آماده دریافت گزارشات مردمی است و همچنین کاربران گرامی می توانند آخرین اخبار حوادث و رویدادهای سایبری را از این سایت دریافت کنند و شماره تلفن 096380 آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان است. شبانه روزی . در کل استان.

  مدیریت پارک جنگلی صفارود رامسر به بخش خصوصی واگذار شد

دیدگاهتان را بنویسید