خدمات با صداقت به مشتریان ارائه می شود

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیرعلیشاه گفت: 80 هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این تعداد 12 هزار دانش آموز و هزار و 600 دانش آموز و بیش از 3 هزار یتیم و 3 هزار و 700 بیمار تحت حمایت هستند.

وی ادامه داد: کار کمیته پشتیبانی به صورت جهادی و انقلابی انجام می شود و کارکنان این سازمان صادقانه و با تلاش فراوان به خودکفایی مددجویان کمک می کنند.

مدیرکل کمیته امداد در مازندران گفت: سیاست راهبردی کمیته امداد توانمندسازی مشتریان است و در این راستا بهترین برنامه ریزی انجام می شود.

وی گفت: به مددجویان آموزش های مهارتی داده می شود و طرح های اشتغال به مدت پنج سال برای دستیابی به پایداری نظارت می شود.

حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه مستمری به مددجویان پرداخت می شود، افزود: حفظ آبرو و حیثیت مشتریان بسیار مهم هستند.

وی در خصوص مشارکت خیران با این موسسه گفت: تابستان امسال یک هزار و 230 دستگاه کولر بین بیماران صعب العلاج توزیع شد و 1500 بخاری و هزار یخچال نیز توزیع می شود که با کمک خیران انجام شد.

مدیرکل کمیته مددکاری مازندران گفت: هزار و 300 واحد مسکونی برای مشتریان در حال ساخت است و 8000 شغل برای مشتریان ایجاد می کند.

وی گفت: باید با دانشگاه ها همکاری کنیم و با کمک دانشگاه ها بهترین خدمات را به نیازمندان ارائه کنیم.

این مقام مسئول گفت: سرعت در سرویس دهی یکی از محورهای اصلی کمیته امداد است و امدادرسانی هوشمند ایجاد و اطلاعات مشتریان بررسی و به روز شده است.

  روسیه یک گروه باج خواهی را دستگیر کرد

وی تصریح کرد: اولین مرکز خیریه پژوهشی کشور در مازندران در دانشگاه امام محمد باکر (ع) راه اندازی شد.

تاکید حجت الاسلام عالیشاه برای حل مشکلات نیازمندان باید با همفکری و همدلی پیش برویم.

به گزارش موج، تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد مازندران و دانشگاه امام محمد باقر(ع) و تفاهم نامه همکاری بین دستگاه ها منعقد شد.

دیدگاهتان را بنویسید