حضور پررنگ بانک سپه در توسعه استان هرمزگان

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه؛ آیت الله ابراهیمی در سفر یک روزه خود به استان پهناور هرمزگان از شعب این بانک در نقاط دورافتاده استان بازدید و با مدیران چندین واحد تولیدی و صنعتی مهم و راهبردی دیدار و راهکارهای گسترش همکاری های دوجانبه را بررسی کرد.

مدیرعامل بانک سپه در بازدید از آب شیرین کن بندرعباس با بیان لزوم مشارکت نظام بانکی کشور در رفع چالش های راهبردی استان ها اظهار داشت: بانک سپه اولین گام عملی را در تامین آب شرب شهرها با موفقیت برداشته است. روستاها و سایت های صنعتی و معدنی حذف شد.

وی افزود: بانک سپه آمادگی دارد تجربیات شرکت های زیرمجموعه خود در زمینه حمل و شیرین سازی آب خلیج فارس به فلات مرکزی را در اختیار علاقه مندان به مشارکت در این زمینه قرار دهد.

دکتر ابراهیمی همچنین در بازدید از کارخانه سیمان هرمزگان که با سرمایه این بانک راه اندازی شده است، توضیح داد: حضور بانک سپه در صنایع مادر از جمله کارخانه سیمان این استان مرزی صرفا در راستای حمایت از توسعه و اشتغالزایی بوده است. .

مدیرعامل بانک سپه همچنین به جایگاه ویژه استان هرمزگان در حوزه تجارت اشاره کرد و گفت: بانک سپه برای استفاده حداکثری از این ظرفیت آماده ارائه خدمات ویژه به فعالان عرصه تجارت است.

وی در بازدید از مدرسه نوسازی شده حمیر با حمایت بانک سپه تاکید کرد: بانک سپه با ساخت دو مدرسه در بندر جاسک و احداث خانه بهداشت گام مهمی در حمایت از آموزش و پرورش و حوزه سلامت استان برداشته است. سال های اخیر به فضل الهی این کمک ها ادامه دارد.

  مقتدی صدر: هدف حمله به خانه قظمی، بازگرداندن عراق به هرج و مرج و بی تابعیتی است.

دکتر ابراهیمی در جمع مدیران شعب بندرعباس از کلیه کارکنان بانک سپه در استان هرمزگان خواست تلاش مضاعف خود را برای استفاده از ظرفیت این بانک برای تجهیز منابع برای بهره برداری از رونق تولید استان و ایجاد اشتغال مضاعف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید