حضرت آیت الله علوی گرگانی: «مبارزه با مواد مخدر» همکاری همه را می طلبد

خبر عجیب

شفقنا- استاد برجسته حوزه علمیه کوم با تاکید بر اینکه «مقاومت در برابر مواد مخدر» همکاری همگان را می طلبد، گفت: جوانان هرگز مواد مخدر مصرف نکنند و کسانی که به مواد مخدر اعتیاد دارند ناامید نشوند و برای ترک آن تلاش کنند.

به گزارش شفقنا، اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ظهر امروز با حضور در دفتر آیت الله علوی گرگانی در شهر کوم دیدار کرد.

حضرت آیت الله علوی گرگانی در این دیدار گفتند: برخی از مسائل جامعه به خودی خود حل نمی شود و نیاز به همکاری دیگران دارد، این بحث مبارزه با مواد مخدر است.

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به نقش خانواده ها در تربیت فرزندان افزود: خانواده ها نقش مهم و موثری در آموزش مضرات مواد مخدر به فرزندان دارند و باید یادآور شد که مواد مخدر زن را می سوزاند و همه زندگی را نابود می کند.

وی بیان کرد: نوجوانان و جوانان باید مراقب باشند که در دوستی ها مورد سوء استفاده و فریب قرار نگیرند و گرفتار مواد مخدر نشوند زیرا آسیب های بسیار جدی را به همراه دارند.

این معلم خارج از حوزه تصریح کرد: باید به بچه ها اطلاع داد که فریب نخورند و به مواد مخدر اعتیاد پیدا نکنند، در فعالیت های اجتماعی باید با تلاش جمعی به موفقیت رسید.

وی افزود: جوانان معتاد به مواد مخدر قصد ترک دارند اما کار سختی است زیرا به یک عادت تبدیل شده و تلاش زیادی می طلبد.

استاد حوزه علمیه کوم با تاکید بر اینکه نسل جوان باید به گونه ای تربیت شود که نیروی دفاعی داشته باشد، گفت: جوانان هرگز به سمت مواد مخدر نروند، افرادی که معتاد به مواد مخدر هستند ناامید نشوند و خانه را ترک کنند. – سوزاندن داروها با تلاش مضاعف و بازگشت به جامعه.

  سخنران: مصالح خانواده باید سرلوحه سیاست گذاری ها باشد

آیت الله علوی گرگانی با تأکید بر لزوم آگاهی جوانان از عواقب مواد مخدر خاطرنشان کرد: موعظه بسیار مؤثر است و بی تأثیر نیست، چنان که خداوند در قرآن کریم می فرماید: «به پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم تذکر دهید. “و این یادآوری مطمئناً کار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید