تسهیل استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در معادن

تسهیل استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در معادن

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با استاندار خراسان رضوی بر مدیریت این واحد در منطقه سنگان برای هدایت برنامه ها تاکید کرد.

به گزارش موج نیوز، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با استاندار خراسان رضوی مدیریت واحدهای منطقه سنگان در راستای هدایت برنامه ها را مورد توجه قرار داد و اعلام کرد: فرمانداری ها و مدیران دستگاه های مختلف در استان تحقق اهداف در این حوزه بالقوه است.
ودیحولا جعفری با تاکید بر توسعه زیرساخت ها در سنگان گفت: تامین آب و برق پایدار در سنگان مهم است و معتقدیم متناسب با تکمیل و توسعه پروژه ها، زیرساخت ها باید توسعه یابد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ایجاد و تسهیل استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در سنگان گفت: حمایت های منطقه ای منجر به استفاده بیشتر از ظرفیت بخش خصوصی می شود و ما به عنوان دولت نقش نظارتی داریم. “خودت را بازی کن.
استاندار خراسان رضوی ضمن ارزیابی و حمایت از اقدامات عمرانی ایمیدرو در منطقه سنگان گفت: به مدیریت واحدها در سنگان اعتقاد داریم.
یعقوبعلی نظری افزود: فاصله گرفتن از مالکیت دولتی در مسائل مختلف صنعتی به نفع کشور است و باید از پتانسیل بخش خصوصی بیشتر استفاده شود.
وی با بیان اینکه دولت باید زمینه ساز توسعه و کنترل امور در حوزه تولیدی باشد، گفت: تامین زیرساخت های سنگان به ویژه برق و آب نیاز به توسعه دارد و استانداری در همه سطوح حمایت های لازم را خواهد داشت. . .

  کوهنورد مشهدی قله کلیمانجارو در آفریقا را فتح کرد

دیدگاهتان را بنویسید