تاکید بر ایجاد مدیریت واحد در معادن سنگان خواف

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، وجیه الله جعفری معاون وزیر صمت و رئیس شورای اجرایی سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنعت معدن ایران (ایمیدرو) در سخنانی گفت: تاکید بر ایجاد مدیریت واحد در معادن سنگان خواف است و معادن سنگ آهن سنگان از ظرفیت خوبی برخوردار است. برای ایجاد یک مدیریت واحد می توان آنها را بهتر توسعه داد.

جعفری این سخنان را در دیدار با استاندار خراسان رضوی بیان کرد و ادامه داد: قرار است طرح جامع ساخت و ساز، مواد اولیه و زیرساختی منطقه سنگان حف تهیه و برای تصویب به استان خراسان رضوی ارائه شود.

رئیس هیئت مدیره ایمیدرو همچنین افزود: واحدهای مستقر در منطقه سنگان حف دارای ظرفیت های خوبی هستند که می توان از آنها برای برنامه ریزی برای اجرای مسئولیت های اجتماعی در همین مجتمع ها استفاده کرد.

یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: ایجاد مجتمع مدیریت واحد در معادن سنگ آهن خواف بسیار مهم است و می تواند اقدامات را تسهیل کند.

نظری با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در معادن تصریح کرد: دولت علاوه بر فعال سازی ظرفیت بخش خصوصی، تامین و نظارت نیز می کند، بنابراین نیاز به استفاده بیشتر از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه معادن احساس می شود.

استاندار خراسان رضوی یادآور شد: با ایجاد اداره واحد جغرافیا منطقه معدنی سنگان خواف، با تعریف پروژه های تکمیلی می توان نیازهای زیرساختی را برای ایفای نقش در تولید برق، آب و حتی مسکن گسترش داد.

  دستگیری پزشک و دستیار قلابی در بندرعباس

دیدگاهتان را بنویسید