بیش از 90 درصد از بیماری های عروق کرونر قلب در لبنان Omicron است

خبر عجیب

شفقنا- وزیر بهداشت لبنان گفت: بیش از 90 درصد عفونت‌ها از نوع میکرون هستند و 85 درصد بیمارانی که از دستگاه تنفسی استفاده می‌کنند واکسینه نشده‌اند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، فراس العابد وزیر بهداشت لبنان گفت: بیش از 90 درصد موارد ابتلا به بیماری آمیکرون است. “مال پارسال است.”

او گفت: «آنچه میزان انتشار را تعیین می‌کند، میزان نفوذ ویروس به سلول‌ها است و موتانت‌هایی وجود دارند که توانایی بهتری برای اتصال به پوسته دارند و امیکرون می‌تواند فرار کند.» مصونیت وجود دارد و تعداد بیماران بیشتر است و شکی نیست که واکسن ها به تقویت ایمنی کمک کرده اند، به طوری که امیکرون های بیشتری در بینی و گلو و بقیه در ریه ها وجود دارد، اما سویه های قبلی مصرف اکسیژن و تنفس مصنوعی بیشتری داشتند. در امیکرون ها بیشتر در قسمت بالاتنه دیده می شود.

وزیر بهداشت لبنان افزود: بیشتر مردم نیازی به تنفس مصنوعی ندارند و امروز تنها 70 نفر به این بیماری مبتلا هستند که بیشتر آنها سالخورده هستند و 85 درصد واکسینه نشده اند.

وی گفت: بگذارید واکسن پاسپورت باشد زیرا هر فرد واکسینه نشده می تواند در معرض خطر قرار گیرد و دیگران را در معرض خطر قرار دهد. وی افزود: به دلیل مسری بودن این ویروس، از همه دعوت می کنیم واکسینه شوند و این موضوع امنیت عمومی است و این اصول باید رعایت شود.

این خبر را می توانید در پست مشاهده کنید.

خبر قبلیحمله افراد مسلح به روستایی در نیجریه 53 نفر کشته شدند

  دعای روز بیستم ماه مبارک رمضان

دیدگاهتان را بنویسید