بودجه 72 میلیارد تومانی نمی تواند در شهرستان اهر تاثیری داشته باشد / اجرای ششمین دوره شورای اسلامی شهر توسط مردم ارزیابی می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، مورتس موواچنیا وی در مراسم تکریم و معارفه شهردار اهر با اشاره به اینکه قدمت شهرداری اهر 100 سال و بخشداری اهر 76 سال است، گفت: تنوع در شهرداری ها بسیار زیاد است و مردم با شهرداری سروکار دارند. و خدمات شهری هر روز تمام مشکلات ایجاد شده را شهرداری باید در کانون توجه مردم قرار دهد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی: وی افزود: ورود به شهرداری و مدیریت شهری نیاز به برنامه دارد، اگر بدون برنامه وارد مدیریت شهری شویم روزانه با مشکلاتی مواجه می شویم و 4 سال دیگر شاهد خالی بودن کارنامه مان هستیم.

وی با تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر اهر گفت: اعضای شورای اسلامی شهر اهر به اتفاق آرا با 7 رای آقای محمودی را به عنوان شهردار اهر انتخاب کردند و این انتخاب مشترک خوب تلقی می شود تا زمانی که در هر شهری شاهد اجماع باشیم. اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اهر باید برای چهار سال آینده برنامه ریزی کنند تا بدانند پس از اتمام پروژه پایداری دارند.

موحدنیا ادامه داد: اجرای ششمین دوره شورای اسلامی شهر مورد ارزیابی مردم قرار می گیرد، رمز موفقیت حکمرانی شهری تنها جلب مشارکت مردمی است وگرنه اگر مردم فاصله بگیرند موفقیتی حاصل نمی شود زیرا شهرستان متعلق به شهروندان آری است. همچنین اگر اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اهر موفق به اجرای شعار «هر شهروند یک شهردار» شوند، قطعا مردم احساس دیوانگی کرده و در کنار شهرداری و شورای شهر خواهند ایستاد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی بابیان اینکه تنها ارگانی که می تواند بودجه نامحدود داشته باشد شهرداری است، گفت: بودجه ای بالغ بر 72 میلیارد تن برای شهرداری اهر در نظر گرفته شده که 50 تا 55 میلیارد تن آن صرف حقوق می شود. کارکنان، مزایا و هزینه های جاری، در شهرستان اهر نمی تواند تاثیری داشته باشد. شهر اهر باید حداقل درآمدی برابر با شهرداری یکی از مناطق تبریز داشته باشد.

  امارات از انهدام سه پهپاد در حریم هوایی خود خبر داد

وی با حکمرانی جهادی، علم و عمل، بهره گیری از ظرفیت های شهرستان اهر و جذب مشارکت عمومی این نماینده مجلس می تواند شهرداری اهر را به جایگاه اصلی خود برساند، گفت: قیر رایگان پیش از این متعلق به شهرهای بالای 100 هزار نفر نبود، اما اکنون توزیع شده است و این ظرفیت می تواند پاسخگوی برخی از نیازهای سازمان باشد. مردم. آچار شهر کوچکی نیست اما شهر تاریخی و فرهنگی آچار در طول تاریخ تاثیرگذار بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید