به شرایط بحرانی پدیده تیم فوتبال توجه کنید

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، جبار کوچانژاد معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در سخنانی گفت: مدیران خراسان رضوی در حال بررسی ایجاد بستر قانونی برای واگذاری تیم پدیده به استان هستند.

کوچان نژاد افزود: به دلیل ترس هواداران. تیم فوتبال پدیده (شهرخودرو) امیدواریم به زودی مالکیت این باشگاه به استان واگذار شود.

معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی وی با اشاره به تجمع 40 نفری هواداران تیم فوتبال پدیده در مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان تاکید کرد: مسئولان استانی در نظر دارند تیم فوتبال پدیده (شهرخودرو) را در روستا به استان تحویل دهند.

کوچانژاد ادامه داد: امروز حدود 40 نفر از طرفداران جوان درخواست تیم فوتبال پدیده خراسان به اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی وضعیت بحرانی این تیم قعرنشین جدول شد.

همچنین لازم به ذکر است: تجمع کنندگان که با نصب بنرهایی خواستار اقدام مسئولان استانی برای ساماندهی این تیم شده بودند و با شعارهایی از وضعیت فعلی اموال باشگاه انتقاد کردند.

گفتنی است: تیم پدیده مشهد (شهرخودرو) تا هفته پانزدهم لیگ برتر با 16 تیم با کسب تنها 4 امتیاز در انتهای جدول قرار گرفت.

هداد عزیزی پیشکسوت فوتبال خراسان: در یک پیشگویی تلخ در نیم فصل آینده این تیم امتیازات لازم را کسب کرد و آن را غیرممکن و سقوط شاههدرو خواند. نماینده فوتبال خراسان لیگ آزاد فینال در نظر گرفته می شود.

  گفتگوی وزیر دفاع اسرائیل با وزیر دفاع اوکراین برای کمک به کیف

دیدگاهتان را بنویسید