بانک ها باید روند تولید و سرمایه گذاری را در استان تسهیل کنند

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حسن بهرامونیا شنبه شب در دیدار با 18 استان بر استفاده از خرد جمعی، کار گروهی و کار تاکید کرد. جهاد وی بیان کرد: در استانداری نیازمند افرادی هستیم که با فعالیت های جهادی ما را همراهی کنند.

بهرامی با بیان اینکه همه ما در قبال توسعه استان و مشکلات معیشتی مردم مسئولیم، گفت: وظیفه اصلی مدیران و استانداران توجه به مسائل اقتصادی و معیشتی و بسترسازی برای تولید، اشتغال، سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی .

وی با تاکید بر پرهیز از مسائل سیاسی و تنش زا مهمترین موضوع استان را توسعه زیرساخت ها و تقویت بنیه اقتصادی دانست و گفت: افرادی که گفتمان و منشور ما را قبول دارند باید همواره در میدان فعالیت و نظارت داشته باشند. توزیع کالا و کیفیت کالا باید در دستور کار آنها باشد.

استاندار ایلام در بخشی دیگر از سخنان خود با انتقاد از طولانی شدن پروسه پرداخت گفت: تهیه برخی تجهیزات نیازمند کفش آهنی است و معمولا مردم به دلیل طولانی بودن این فرآیندها و محدودیت ها آن را محدود می کنند.

وی با تاکید بر کاهش و کاهش سختگیری ها گفت: بانک ها نقش کلیدی و کلیدی در پازل توسعه استان دارند و باید روند تولید، سرمایه گذاری و اشتعال را در استان تسهیل کنند.

بهرام نیا با اشاره به حمایت های قبلی بانک های استان از استقراض و پرونده های راکد در هفته آینده، گفت: تشکیل کمیته فنی و کارشناسی به صورت هفتگی ضروری است و بانک ها باید دستورالعمل ها و برنامه های قابل پرداخت را رعایت کنند و نباید تعدیل کنند. یا بدون هیچ تعهدی از چرخ خارج کنید.

  فیلمبرداری فیلم بلند شناور به پایان رسید

استاندار ایلام در پایان با اشاره به سهم 800 میلیارد تومانی استان از تبصره 18 گفت: بانک ها باید قبل از موعد مقرر نسبت به جذب سهام استان اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید