بانکداری جامع برای ارائه محصولات متنوع به مشتریان طراحی شده است

بانکداری جامع برای ارائه محصولات متنوع به مشتریان طراحی شده است

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اهمیت تولید محصولات مختلف متناسب با نیازهای مختلف مشتریان بانک گفت: سرمایه گذاران و … ایجاد شود. ضمن اینکه اصناف باید بیش از پیش از سوی شعب بانک ها به عنوان یک حوزه استراتژیک دیده شوند.

به گزارش موج نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمدرضا فرزین در نشست هم اندیشی و بررسی نحوه ارائه حوزه های این بانک در جشنواره ملی تلاش با حضور حسن مونسان،عضو هیات عامل و قائم مقام رئیس بانک. مدیر و روسای شعب و مناطق برگزار شد، با تاکید بر ساماندهی بانک، افزود: طولانی شدن فرآیندها در هر سازمانی می تواند آسیب زا باشد. به همین دلیل لازم است روابط تسریع شود و یکی از راهکارها تفویض اختیارات به مدیران شعب و مناطق در ازای تقویت نظارت است و طرح ساده‌سازی و حذف فرآیندهای اضافی در بانک در حال اجراست.
وی با تاکید بر اینکه تمام سیاست های بانکی باید بر سطح نقدینگی متمرکز باشد، ادامه داد: برند بانک ملی ایران خود جذابیت لازم را برای سرمایه گذاران بزرگ دارد، اما باید منابع و هزینه های بانک کنترل شود تا بتوانیم به هدف اصلی دست یابیم. «بانک را درست کنیم که تجهیزات مالی مردم است.
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه آنچه در بانک ملی ایران به دنبال آن هستیم این است که این بانک به جایگاه اصلی خود بازگردد، افزود: این بانک باید مانند گذشته بتواند هر ایرانی را تامین مالی کند و از این رو محصولات نیاز دارند. برای طراحی متفاوت، افزایش بازاریابی و تغییر رویه ها.
وی گفت: بانک ملی ایران بانک پیشرو در نظام بانکی کشور است و می تواند مسیر درست و روشنی را برای سایر بانک ها ترسیم کند.
همچنین یکی از اعضای هیات مدیره و معاون شعب بانک نیز در این جلسه با ارزیابی تلاش های صف ها و شعب جشنواره ملی چیپ، گفت: می توانند نقش اساسی در توسعه و پیشرفت آن داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه بزرگترین هدف جشنواره ملی تلاش این است که بتواند در ماه های پایانی سال پاسخگوی اقشار مختلف جامعه باشد، گفت: واحدها و شعب باید طبق برنامه و الگو حرکت و حرکت کنند.
عضو هیأت مدیره و معاون شعب بانک ملی ایران نمایش همت، همت و عظمت سازمانی را از دیگر اهداف جشنواره ملی تلاش خواند و گفت: مهمترین اصل در یک نهاد اقتصادی، تراز نقدینگی است و امروز باید از آن استفاده کنیم. کل قدرت، قدرت و تجربه ماست. برای بهبود شرایط بانکی استفاده کنید.
وی با بیان اینکه در سیستم بانکی از نظر تجهیزات منابع با رقابت شدیدی روبرو هستیم، گفت: باید ظرفیت کارکنان بانک در این حوزه به کار گرفته شود.
پنل پرسش و پاسخ در پایان با حضور رئیس اداره کل بازاریابی و مشتریان و دبیرخانه جشنواره ملی تلاش برگزار شد.

  هوای مشهد در پنجمین روز نگران کننده بود

دیدگاهتان را بنویسید