بازگشایی سامانه طرح ملی نهضت مسکن برای تمامی شهرهای استان اصفهان

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، امیر زاگیان با اعلام این خبر گفت: امکان ثبت نام وجود دارد طرح نهضت ملی مسکن در تمامی شهرستان های استان اصفهان موجود است و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه (سامان) به نشانی saman.mrud.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: همزمان با بازگشایی سامانه افراد مجرد بالای 23 سال، امکان ثبت نام سایر افراد نیز فراهم شد که این بار سامانه برای تمامی شهرستان های استان بازگشایی شد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بر این اساس افراد متاهل یا سرپرست خانوار و پنج گروه غیر مرتبط از جمله نخبگان علمی با معرفی بنیاد ملی نخبگان، مجرد شدند. آقایان بالای 23 سال حداقل 20 سال و با معرفی سازمان اجتماعی، این سامانه می تواند زنان خوداشتغال بالای 35 سال، بیماران خاص را بر اساس ضوابط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت نام کند.

وی تاکید کرد: مسکن متقاضیان در شهر مورد تقاضا و یا در نزدیکترین شهر مجاور که امکان تامین زمین وجود دارد تامین می شود.

زاگیان گفت: متقاضیان ساکن در شهرهای اصفهان می توانند در یکی از سه شهر جدید بهارستان، فولادشهر و مجلسی ثبت نام کنند که شهر جدید فولادشهر فراهم شده است.

وی ادامه داد: متقاضیان مقیم مبارکه و طالخونچه می توانند برای شهر جدید مجلسی ثبت نام کنند. همچنین امکان ثبت نام از اهالی گوگد در گلپایگان وجود دارد.

معاون ساخت و ساز مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: علاوه بر این موارد متقاضیان ساکن در تمامی شهرستان های استان اصفهان می توانند در مجلس جدید ثبت نام کنند.

  یک گروه هکر منحل شده در اینستاگرام / مجرمان اعتراف می کنند که بیش از 3000 حساب را هک کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید