اقدامات هلال احمر داوطلبانه و انسان دوستانه است

به گزارش خبرگزاری موج یزد با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد، مسئول نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان، بخشدار و سایر روسای ادارات شهرستان نیر. اتاق جلسات ولسوالی نیر

جلسه تودیع و معارفه با حضور رئیس کانون جوانان هلال احمر با حضور مدیر عامل، رئیس دفتر رهبری هلال احمر، معاون امور جوانان و رئیس سازمان بازرسی هلال احمر و مدیر تفت برگزار شد. . هیئت اجرایی هلال احمر تفت و سایر مسئولین استانی و روسای ادارات شهرستان نیر. بخشدار نیر در مورد هلال احمر و خدمات آن صحبت کرد و از زحمات آقای احمدی به عنوان یک همراه داوطلب و همیشگی تشکر کرد.

فرماندار وی گفت: جمعیت هلال احمر سازمانی مهم و موثر برای کمک به مردم در مواقع بحرانی و حساس است و نیروهای پشتیبانی از جایگاه مهمی برخوردار هستند.

وی با تقدیر از اقدامات و فعالیت های هلال احمر ابراز امیدواری کرد: همکاری و تعامل در برنامه های هلال احمر، حضور روی صحنه و تلاش برای جذب داوطلب و استفاده حداکثری از امکانات موجود در اولویت هلال احمر باشد.

محسن حرازی زاده یزدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت: عمده اقدامات جمعیت هلال احمر در راستای اهداف بشردوستانه از طریق فعالیت های داوطلبانه برای حفظ کرامت انسانی انجام می شود.

وی با بیان اینکه در سال های اخیر کارهای خوبی در استان و کشور انجام شده است، گفت: امیدواریم به عنوان عوامل اجرایی جمعیت هلال احمر استان بتوانیم راهکارهای مناسبی برای جذب بیشتر شهروندان پیدا کنیم که افزایش و ارتقاء دهیم. توان هلال احمر «در سطح جامعه می توانیم خدمات بیشتر و بهتری به مردم داشته باشیم و ارائه کنیم.

  فرستاده رژیم صهیونیستی به بیمارستان محل درمان اسیر فلسطینی رفت

حرازی زاده با تشکر از خدمات شایسته آقای محمدحسن احمدی گفت: کانون جوانان هلال احمر یکی از کانون های فعال حوزه جوانان استان است که هم اکنون به نمایندگی نوسازی شده و امیدواریم با انتخاب رئیس جمهور آقای فلاح این روند و فعالیت های خوب و مثمر ثمر ادامه دارد.

در پایان از زحمات آقایان محمد حسن احمدی تقدیر و محمد حسین فلاح به عنوان رئیس اداره هلال احمر شهرستان نیر معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید