افزایش زمان بهره برداری از تونل غدیر با توجه به جابجایی تاسیسات شهری

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس حلوایی زاده در جلسه هیات مدیره شهرداری کوم که در سالن اجتماعات رضوان شهرداری مرکز برگزار شد، با اشاره به اخذ مجوز جهت انحراف ترافیک برای پیگیری فعالیت های این پروژه، گفت: پس از پیگیری های مکرر، هفته گذشته ما موفق به دریافت مجوز برای منحرف کردن ترافیک از شورای ترافیک استان شدیم.

وی ادامه داد: بدون این مجوز در مسیر قبل از میدان معلم مشکل انحراف تردد داشتیم و اکنون با این کار یک جبهه کاری به پروژه اضافه شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کوم با اشاره به اهمیت رصد درگیری های عمرانی پروژه تعریض تونل غدیر خاطرنشان کرد: هنوز حدود 5 ملک تا اتمام تملک پروژه باقی مانده است.

وی با اشاره به عبور تاسیسات فشار قوی از محل پروژه گفت: برای رفع این مسائل با تهران مکاتبه داریم.

حلوایی زاده ادامه داد: شرکت برق منطقه ای تهران از ما تونل مشترک می خواهد که هزینه زیادی دارد و در حال رایزنی هستیم، در حال حاضر در حال جمع آوری سایر مخالفان برای تکمیل این پروژه از خیابان معلم تا خیابان ممتاز هستیم.

وی با اشاره به فعالیت چهارراه غیرهمسطح پروژه نماز خاطرنشان کرد: در روزهای آینده کلنگ زنی مترو خواهیم داشت و حفاری فردوسی گاربی رو به اتمام است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کوم با اشاره به تکمیل نیمی از پایلوت های مترو فردوسی شرقی در این پروژه گفت: دو پل هم سطح میدان و دوربرگردان تا پایان آذرماه به اتمام می رسد.

وی ادامه داد: در ادامه پروژه برای جلوگیری از راه بندان در میدان ولیعصر به همکاری نیروهای راهور نیاز خواهیم داشت.

  در انفجار روز گذشته در کابل یک خبرنگار کشته شد

دیدگاهتان را بنویسید