افتتاح فاز سوم پیاده راه آیت الله مرعشی نجفی در دهه مبارک فجر

به گزارش خبرگزاری موج قم، مجید متین فر در جلسه شورای حاکمیتی شهرداری کوم که در تالار رضوان شهرداری مرکز برگزار شد، وی با اشاره به نظارت بر اجرای فاز سوم پروژه پیاده راه آیت الله مرعشی نجفی گفت: فاز سوم پروژه پیاده راه آیت الله مرعشی نجفی پیاده راه ارم یا آیت الله مرعشی نجفی تکمیل و در اختیار شهروندان دهه فجر قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به وضعیتی که از پیمانکار دریافت کردیم، در نظر داریم هزینه های نهایی پروژه را با منابع مناسب تامین کنیم.

مدیر منطقه 7 شهرداری کوم با اشاره به اینکه این پروژه در حال حاضر 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد: یکسری خریدهای نقدی پروژه باید انجام شود تا بتوانیم در زمان مناسب پروژه را افتتاح کنیم.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد فضای سبز مناسب و زیبا در این مسیر خاطرنشان کرد: کاشت فضای سبز با هماهنگی در جهت استفاده از گونه های مناسب و افزایش زیبایی مسیر انجام می شود.

متین فر همچنین از برگزاری جلساتی با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم برای حذف پرتوهای اطلاعاتی و جایگزینی ساختارهای مناسب در این راستا خبر داد.

وی همچنین با اشاره به پیگیری پروژه عمار یاسر فاز 5 در سه ماهه هفت، از تخریب یک ملک و امضای تفاهم نامه برای ملک دیگری در مسیر خبر داد.

  وزیر علوم: ضریب شاخص های فرهنگی در رتبه بندی دانشگاه ها در حال افزایش است

دیدگاهتان را بنویسید