استانداردسازی نابرابری های سرعت غیر استاندارد در کوم آغاز شد

به گزارش خبرگزاری موج قم، حسین شعبان زاده وی در گفت و گوی رادیویی با رادیو مرکز قم با اشاره به اقدامات و فعالیت ها در حوزه حمل و نقل و ترافیک در کوم گفت: اینجا شهرداری است.

وی با بیان اینکه ساماندهی پارکینگ ها به عنوان یک مشکل اساسی از دیگر اقدامات شهرداری است که در آن پروژه هایی را برای سال 1404 در نظر گرفته ایم، افزود: مشکل پارکینگ از دیرباز مشکلاتی را در کوم ایجاد کرده و پارکینگ ها در سطح شهر پراکنده است.

رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کوم افزود: در حال حاضر ظرفیت 6 هزار پارکینگ در اطراف حرم حضرت معصومه (س) قرار دارد و در آینده چندین پارکینگ دیگر نیز به این ظرفیت اضافه خواهد شد.

وی یکی از مشکلات پارک خودروها در هسته مرکزی را تعلیق طولانی مدت برخی از شهروندان دانست و گفت: باید در این زمینه برنامه ریزی منسجمی صورت گیرد چرا که پارکینگ ها آنقدر بزرگ نیستند که بمانند و یک خودرو نمی تواند بماند. مدت طولانی

شعبان زاده خاطرنشان کرد: در ایام مذهبی اوج ترافیک در ورودی و خروجی پارکینگ ها وجود دارد و عجله شهروندان در این ساعات مشکلاتی را ایجاد می کند.

وی استانداردسازی شتاب دهنده ها و بی نظمی ها را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: لیستی از بی نظمی ها و بی نظمی های غیراستاندارد تهیه و استانداردسازی آنها در روزهای اخیر آغاز شده و بسته ایمنی کامل نصب شده است.

رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کوم اذعان داشت: برخی میخ ها به صورت استاندارد در معابر نصب نمی شوند که باید تجدید نظر شود و با توجه به اینکه ناودانی برای موتورسیکلت ها خطرناک است، این میخ های غیر استاندارد از سطح شهر جمع آوری و نصب می شود. در مکان مناسب تری

  توسعه عدالت آموزشی در دستور کار قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید