پیشرفت و کمال سازمان مرهون تلاش و اعتماد به نفس کارکنان صنعت گاز است

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، پارسا پروین سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در حاشیه بازدید از پالایشگاه گاز سرخون گفت: با همدلی، همکاری نزدیک در فضایی سرشار از تجربه و تخصص می توان حرکت کرد. نردبان صنعت گاز است.«تلاش و مشارکت گروهی برای پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان در جهت توسعه و تعالی سازمان بیش از گذشته موفق بوده است.

وی افزود: باید عملکرد ارزشمند و موثر همکاران پرتلاش پالایشگاه گاز سرخون را مد نظر داشت و همه کارکنان این شرکت باید با دلسوزی و با ایمان کامل و ایمان راسخ از مشکلات، موانع و چالش ها عبور کنند. در فرصت ها و حرکت مطابق با اهداف، سیاست ها و برنامه های سازمان.

پروین با قدردانی از زحمات بی شائبه همکاران گفت: کارکنان و کارکنان این مجموعه در بخش های مختلف پرسنلی و عملیاتی پالایشگاه گاز سرخون با عزم خود همراه با ایثار و مسئولیت پذیری در خط مقدم تولید پایدار فعالیت داشته اند و در اولویت قرار داده اند. صمیمیت، همدلی و رفاقت که در ارتقای عملکرد کاری مطلوب افراد در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان تاثیر بسزایی دارد.

وی گفت: با تلاش بیشتر و تلاش گسترده کارکنان باید زمینه های پیشرفت و ترقی در عرصه های مختلف کاری محقق شود و با توجه به اینکه تلاش و اراده ابزار دستیابی به آرمان های بزرگ در صنعت گاز کشور است. نیاز به نهادینه کردن فرهنگ استقامت است.» و تلاش مضاعف در بخش‌های مختلف پالایشگاه گاز سرخون در سال تولید، نگهداری و برچیده‌سازی، همه ابعاد جامعه به‌ویژه تولید پایدار را برای خدمت به مردم در بخش‌های خانگی و صنعتی تغییر داده است.

  پرسپولیس چرا یحیی دوباره به لک اعتماد کرد؟

رئیس شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در پایان گفت: همکاران پرتلاش این مجموعه همواره توانسته اند با استفاده از تجربیات و دانش فنی خود به قله های توسعه و تعالی سازمانی در بخش های مختلف صنعت گاز دست یابند و گام هایی را در جهت پویایی ارتقا دهند. حرکت و پیوسته در زمینه بهره وری سازمانی قابل تقدیر است.

دیدگاهتان را بنویسید