معاون استاندار استان مرکزی اعلام کرد: دو برابر شدن بیماران سرپایی مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب

خبر عجیب

شفقنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از دو برابر شدن تعداد بیماران سرپایی مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب خبر داد و گفت: ۸ شهرستان نیز آمار رو به رشدی دارند.

به گزارش شفقنا از مهر، بهروز اکرمی بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در استان مرکزی با هدف قرار دادن شهرهای زرد و آبی اظهار داشت: هفته گذشته تعداد شهرهای زرد کم بود اما امروز افزایش یافته و این طرح فقط یک هشدار است. در صورت. “

وی ادامه داد: بر اساس ابلاغیه ستاد ملی تعداد بستری ها دو برابر شده و این شرایط در استان نیز احساس می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه نباید فقط روی امرون تمرکز کنیم، خاطرنشان کرد: آمارهای Omicron نباید ما را سردرگم کند، باید روی کووید 19 تمرکز کنیم و متاسفانه تعداد بیماران سرپایی در استان دو برابر شده و هشت شهرستان است. آمار در حال افزایش است و زنگ خطر به صدا در می آید. بنابراین با توجه به شرایط باید اقدامات سختگیرانه انجام شود.

وی گفت: مردم و سازمان ها مرتب گلایه دارند که به حالت عادی بازگشته اند. برای جلوگیری از وضعیت فعلی باید با این شکایت تصمیم گرفت که هیچ اتفاقی نمی افتد.

اکرمی در پایان گفت: مراکز بهداشتی و درمانی سراسر استان و ادارات ورزش و جوانان باید از باشگاه ها بازدید و بر روند کار نظارت کنند و همچنین برای بحث تهویه مدارس برنامه ریزی کنند.

خبر قبلی چگونه خلاص شویم؛ سخنرانی آیت الله جوادی آملی

  معافیت مددجویان اجتماعی و کمیته امداد پرداخت گاز

دیدگاهتان را بنویسید