روح الله نباتی فرماندار جدید بهار شد

نماینده عالی استان همدان گفت: در روزهای ابتدایی دولت تلفات ناشی از بیماری های قلبی بیش از 700 نفر بود اما اکنون با تلاش کادر بهداشت و درمان و رهبری رئیس جمهور می توان آمار را سنجید.

قاسمی فرزاد گفت: با تدابیر دکتر آیت الله رییسی با واردات واکسن و افزایش ظرفیت تولید داخلی، واکسیناسیون ملی انجام شده که جامعه را در سطح وسیع ایمن کرده است.

وی با بیان اینکه همه شهرستان های استان همدان در وضعیت آب تاج قرار دارند، تاکید کرد: در این استان به برکت سیاست دولت بیش از 93 درصد جمعیت هدف دوز اول، 78 درصد دوز دوم و 16 درصد دوز سوم هستند. واکسن تاج دریافت کرد.

استاندار همدان ادامه داد: تلاش می شود با کمک دهیاران، ائمه جماعات و کادر بهداشت و درمان واکسیناسیون در روستاها تکمیل شود.

وی افزود: امنیت غذایی، تنظیم بازار و متعادل سازی بازار از دیگر اولویت های دولت سیزدهم است که در استان همدان نیز در حال پیگیری است.

قاسمی فرزاد گفت: موضوع مسکن نیز از جمله برنامه هایی است که به صورت ویژه دنبال می شود و با هدف تامین و ساخت 4 میلیون واحد مسکونی در کشور است.

به گفته وی سهم استان همدان از نهضت ملی مسکن 100 هزار واحد است که زمینه سازی برای این امر در دستور کار قرار دارد.

استاندار همدان با قدردانی از خدمات فرماندار بهار افزود: بدون شک تغییر جزء لاینفک دولت هاست و هر دولتی بر اساس طرح ها و برنامه های خود مدیران را تغییر می دهد.

وی افزود: شهرستان بهار دارای فرصت های بسیاری در حوزه کشاورزی است که برای ارتقای بهره وری نیاز به برنامه ریزی و آموزش صحیح دارد.

  فعالیت 10 مرکز مجتمع خدمات بهداشتی درمانی تاج در مشهد

قاسمی فرزاد گفت: بیش از یک پنجم تولید سیب زمینی کشور مربوط به شهرستان بهار است و کارکنان باید برای اعتلا و توسعه این شهرستان تلاش کنند.

در این مراسم که با حضور امام جمعه، نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس و معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات احسان قنبری، روحاله نباتی به عنوان فرماندار جدید بهار معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید