جشنواره فرهنگی سردار دلا برگزار می شود

جشنواره فرهنگی سردار دلا برگزار می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از برگزاری دومین جشنواره «یار شادمان» خبر داد و گفت: دومین جشنواره «یار شادمان» همزمان با شهادت امام هادی (ع) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد وی گفت: بر اساس مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مأموریت ویژه دستگاه های اجرایی کشور، جمعیت هلال احمر نیز وظیفه گسترش گفتمان انقلاب اسلامی و پرورش مومن، عاقل را بر عهده دارد. جوانان با به کارگیری برنامه های غنی، متحول کننده و مؤثر «با انگیزه و توانمند باشید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: سال گذشته اولین جشنواره رفیق شادمان به خدمات بی نظیر سردار دلا شهید حاج حاجسم سلیمانی در قالب دو جشنواره ملی فرهنگی و هنری برای تولید آثار فرهنگی اختصاص داشت. و محصولات هنرمندان جوان «تبیین مبانی فکری و آشنایی با سیره حاج کاسم در ارتباط با اهداف جمعیت و نهضت ملی دیگر» چلچراغ «به قصد قسم خوردن حداقل به 40 کار خیر و عمومی». خدمت جوانان و مخاطبین این طرح به نمایندگی از این شهید عزیز انجام شد.

وی افزود: سال گذشته بیش از 4200 اثر ارسالی از اعضای جوان یزدی به عنوان خیریه در پویش چلچراغ ثبت شد و 1500 نفر از استان یزد در جشنواره فرهنگی سردار دلها (دوست خوش شانس ما) شرکت کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: امسال با تلاش اعضای آموزش دیده و سازماندهی شده شبکه مجریان تخصصی ماه نگار دومین رویداد با کیفیت بسیار بالاتر برای معرفی بیشتر افراد جامعه به ویژه نسل جوان برگزار شد. زندگی و رفتار اخلاقی و انجام آموزش سردار دلا با شعار محوری بسیج نیروی انسانیت برای کرامت انسانی در سطح ملی و بین المللی جامعه.

  مشاور رئیس جمهور اوکراین مدعی است که شش ژنرال ارتش روسیه در جریان جنگ کشته شده اند

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره در شانزدهم بهمن ماه سال 1400 همزمان با شهادت امام هادی (ع) آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری رفیق مبارکمان برگزار می شود. چهاردهم هورداد سال 1401 مصادف با رحلت امام خمینی (ره) بود و آخرین مهلت شرکت در لوستر پویش و مراسم ختم در 3 تیر 1401 مصادف با میلاد امام هادی (ع) بود.

دیدگاهتان را بنویسید