تکمیل طرح های بازآفرینی شهری ملایر نیازمند اعتبار است/ کانال سیاه پشت ناسیونال در مراحل پایانی است

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حسین فارسی سرپرست فرمانداری ویژه ملایر روز شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار محلات و محلات با محوریت برنامه های بهسازی و نوسازی شهری افزود: توسعه شهری پرهزینه و دارای هزینه است. وی با حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی خواستار مساعدت لازم برای تکمیل هرچه سریعتر این پروژه شد.

وی گفت: کانال خاکی پشت ملی یکی از پروژه های بازسازی است که در آخرین مرحله توسط شهرداری ملایر با وام حدود هشت میلیارد تنی به پایان رسید.

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر گفت: پروژه فرهنگسرای شهرداری ملایر با زیربنای یک هزار و 500 متر مربع با 4 میلیارد تن اعتبار در منطقه بازآفرینی شهری در حال اجراست و با 70 درصد پیشرفت فیزیکی به اعتبار بیشتری نیاز دارد

فارسی همچنین خواستار وام 700 میلیون تنی برای یکی از پروژه‌های بازآفرینی راه و شهرسازی شد و گفت: این مبلغ برای دو پروژه کانال ملی و مرکز فرهنگی که هنوز پرداخت نشده است، اعطا شده است.

وی ادامه داد: شهرداری ملایر 380 تن قیر برای آسفالت محلات بازآفرینی شهری درخواست کرده است که هنوز رهاسازی نشده است.

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر خواستار آزادسازی این میزان قیر و همچنین شفاف سازی موضوع پرداخت مالیات بر ارزش افزوده شد.

فارسی گفت: علاوه بر این پروژه ها، شرکت توزیع برق ملایر در سه سال گذشته حدود 15 میلیارد تن برای احیا و بهسازی شبکه در مناطق بازآفرینی شهری و مخابرات نیز 4 میلیارد تن برای ساخت سایت در یک هزینه کرده است. مناطق مرمت شده شهری.تومان پیش بینی شده در عناوین 1401.

شهردار ملایر مساحت بازسازی این شهر را 550 هکتار شامل بافت تاریخی، حاشیه شهر و سکونتگاه های غیررسمی عنوان کرد و افزود: با مالکان آن به نتایج خوبی رسیده ایم تا هر چه زودتر مرمت و مرمت آغاز شود. تا حد ممکن.

  قیمت خودرو در بازار امروز 2 بهمن 93 اعلام شد / قیمت پراید و تیبا

«مجید فرجی» گفت: مرمت خانه سیف الدوله نیز آغاز شده و 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا تابستان سال آینده به اتمام می رسد.

وی با اشاره به تمایل نمایندگان ملایر برای توزیع پنج میلیارد تن در مناطق شهری برای بازآفرینی، گفت: از این میزان تنها 700 میلیون تن برای اجرای کانال پشت ملی اختصاص یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید