توضیحات اوجی از صادرات نفت سال آینده

خبر عجیب

شفقنا- وزیر نفت درباره صادرات یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه ای نفت در سال آینده توضیح داد.

به گزارش شفقنا از ایرنا، جواد اوجی روز شنبه در حاشیه جلسه کمیسیون تلفیق بودجه 1401 که با حضور رئیس برنامه و سازمان بودجه برای بررسی درآمدهای لایحه بودجه کل کشور برگزار شد. وی گفت: درآمدها عمدتاً از محل فروش و صادرات نفت، میعانات گازی و فرآورده ها بوده است که توضیحات کامل را به اعضای کمیته مشترک ارائه کردیم.

وزیر نفت ادامه داد: دوستان در مورد درآمدها سوال و ابهامی داشتند که با توجه به جداول مندرج در تبصره 14 و همچنین فروش محصولات داخلی و درآمدهای صادراتی و همچنین فروش گاز داخلی و صادرات نفت و میعانات گازی که در یادداشت آمده است.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش های صورت گرفته در حوزه وزارت نفت در ماه های اخیر در زمینه فروش نفت و میعانات گازی و صادرات گاز و محصولات پتروشیمی، روند رو به بهبود و رو به رشد است و درآمدهای ارزی حاصل از نفت، میعانات گازی. ، خالص صادرات گاز، فرآورده های نفتی و فرآورده های پتروشیمی در 10 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

وزیر نفت ادامه داد: با تلاشی که همکاران ما در حوزه نفت به کار گرفته اند، با استفاده از تمام توانمندی ها، پتانسیل ها و شناسایی خود و همچنین بازاریابی هایی که در بسیاری از کشورها انجام می دهیم، ارقام بودجه و لایحه ارائه شده توسط سازمان نفت و گاز دولت در سال 1401 تشکیل می شود.

  ثبت 158 بیمار جدید مبتلا به عروق کرونر در اصفهان / 67 بیمار بستری شده

اوجی در پاسخ به سوالی درباره تولید و فروش یک میلیون و 200 هزار بشکه نفت گفت: به لطف خداوند و تلاش همه همکاران ما در این زمینه و استفاده از همه ظرفیت ها، پتانسیل ها و شناسایی بازارهای مختلف، این تنها چیزی است که داریم. تلاش‌ها و همکاران ما.» که این عدد در یک میلیون و 200 هزار بشکه محقق می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید