ترامپ همچنان می خواهد در مورد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری صحبت کند

خبر عجیب

شفقنا- رئیس جمهور پیشین آمریکا گفته است که قصد دارد در مورد آنچه که تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته خوانده است صحبت کند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس 24; دونالد ترامپ روز شنبه گروهی از وفاداران را در آریزونا گرد هم خواهد آورد تا ادعای خود مبنی بر “دزدیده شدن” انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تکرار کند. این تظاهرات زمانی برگزار شد که او کنفرانس مطبوعاتی در 6 ژانویه، سالگرد حمله هوادارانش به کاپیتول هیل را به دلایل نامعلومی لغو کرد.

او روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: «موضوعات زیادی از جمله انتخابات ریاست‌جمهوری تقلبی 2020، دروغ‌های جعلی بزرگ، رسانه‌های فاسد، فاجعه در افغانستان، تورم، بی‌احترامی به ملت و رهبران آن و بسیاری موارد دیگر مورد بحث قرار خواهند گرفت». .

رئیس جمهور اسبق آمریکا گفت: اکنون خواهید دید، روز شنبه جمعیت زیادی جمع می شوند و از تلویزیون پخش می شود.

از سوی دیگر، رویترز گزارش داد که دادستان های ایالات متحده تلاش کرده اند 11 عضو یک گروه راست افراطی از حامیان ترامپ را که در حمله به کنگره شرکت داشتند، محکوم کنند.

گفتنی است ترامپ رسانه ها را در توئیتر به دلیل آنچه کذب و ادعای دروغ تقلب خوانده می شد از دست داد (اخراج) کرد و اکنون قصد دارد دوباره در حضور حامیان خود ظاهر شود.

اخبار اصلی را در فرانس 24 ببینید

  پلیس فرانسه یک مرد مسلح به چاقو را کشت

دیدگاهتان را بنویسید